Hedef, uzun dosya adlarını desteklemiyor...

Corel Draw - Hedef, uzun dosya adlarını desteklemiyor... Sponsorlu Bağlantılar Corel de deneyimli arkadaşlar.....masaüstündeki dosyalarımı arşiv klasörüme kopyalarken " hedef, uzun dosya adlarını desteklemiyor " mesajını veriyor.....acaba bu sorunla karşılaşmış olanınız ve çözümünü bilen varsa desteğinizi bekliyorum....

ERKUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERKUS(58)

Grafiker / İzmir

Alt 14-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel de deneyimli arkadaşlar.....masaüstündeki dosyalarımı arşiv klasörüme kopyalarken " hedef, uzun dosya adlarını desteklemiyor " mesajını veriyor.....acaba bu sorunla karşılaşmış olanınız ve çözümünü bilen varsa desteğinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynı şeyi ilk defa bugün yaşadım. Bilgisayarıma format atacağım için tüm dosyalarımı harici diskime yedekliyordum. Aynı hata mesajını aldım. Fakat bu CorelDRAW'la ilgili değil, windows'la ilgili. Aceleden tam olarak ne olduğuna bakamadım fakat devam ettiğinizde dosyanın kopyalanmadığını görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap