Hediye güzellik salonu broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Hediye güzellik salonu broşür ...

mexzar18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 24-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yine müşteri isteği yine berbat ama malesef bi çalışma işte :S

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmadaki müşteri bilgilerini silerseniz iyi olur, yayınlamak yasak çünkü. Çalışmaya gelince işin ucunda emek var berbat diye nitelendirmeyin bazen böyle müşteriler hepimize denk geliyor maalesef. iştenmeyen tüylere son yazısı daha büyük olabilirdi resimler çok ön planda (müşterinize iletin lütfen Hediye güzellik salonu broşür).

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 24-05-2010 #3
İstenmeyen Tüy kadın ismi değilmiydi Hediye güzellik salonu broşür....(Yahşi Batı)
Ya erkek modeli mutlaka değiştir derim...
Bu mesajdan alıntı yap

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2010 #4
bilgilerin saklanması gerektğini unutmuşum evet malesef müşteri isteği işte Hediye güzellik salonu broşür mecbur yapıyoruz bu arada resimleri falan kendi getirdi o yüzden bi model seçme şansım yoktu ve iş çoktan baskıya atıldı değişiklik yapılamaz malesef Hediye güzellik salonu broşür yorumlar için teşekkürLer
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-05-2010 #5
Müşteri doğrultusunda bir çalışma o yüzden diyilebilecek birşey yok malesef.
Daha şık ve güzel olabilir düşüncesindeyim.Gerçi müşteriler istiyor diye onların isteklerini yaptıktan sonra bazen onlara alternatif sunmakta fayda var diyorum.Sonuç olarak daha iyi bir iş gösterildiğinde göze hitap söz konusu olduğunda fark edebilecekleri kanısındayım.Sonuçta emek var.Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-05-2010 #6
Koca salon sadece tüy almakla mı meşgul ?
Güzellki salonu ve erkek model !
Yanlış anlamadım değil mi? Erkekler de bu güzellik salonundan istifade ediyor.
Erkekler de mi tüy aldırıyor ?
Bana biraz tuhaf geldi Hediye güzellik salonu broşür sanırım ben çağı baya geriden takip ediyorum Hediye güzellik salonu broşür
Bu mesajdan alıntı yap

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2010 #7
arka kısmını koymadım Hediye güzellik salonu broşür erkek fiyatlarıda var Hediye güzellik salonu broşür hemen ekliyorum arka kısmı Hediye güzellik salonu broşür

arkasını silmişim ama arkada da fiyatlar yazıodu aynı zemin üstüne kadın ve erkek resmi yokdu o kadar. Hediye güzellik salonu broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-05-2010 #8
arka kısmını koymadım Hediye güzellik salonu broşür erkek fiyatlarıda var Hediye güzellik salonu broşür hemen ekliyorum arka kısmı Hediye güzellik salonu broşür
arkasını silmişim ama arkada da fiyatlar yazıodu aynı zemin üstüne kadın ve erkek resmi yokdu o kadar. Hediye güzellik salonu broşür
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Hediye güzellik salonu broşür butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2010 #9
pardon bilmiyordum nihat baysal
Bu mesajdan alıntı yap
hediye güzellik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hediye güzellik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2010 #10
yayınlanan bröşür benim salonuma ait yapan grafiker ne kadar acemi ki bunu berbat bi çalişma olarak nitelendirmiş kaldıkı bunu yayınlama hakkı yok ama terbiyesizlik yapmiş işinizin ehli biri olsaydınız kendi fikirlerinizi de sunar ortaya daha güzel bişey çıkarırdınız şimdi bu broşürü yayınladığınız gibi kaldıracaksınız. mesleğinize saygınız olsun biraz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları