Hediye Kartı Tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Hediye Kartı Tasarımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlanın geçerliliği bitmiştir. Hediye Kartı Tasarımı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

bygundi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygundi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın geçerliliği bitmiştir.
Hediye Kartı Tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhabalar biz Hediye kartı tasarımı yapabilecek arkadaş arıyoruz, şuan için 200 kadar hediye kartı tasarımına ihtiyacımız var, kart tasarımı kartın her iki yüzeyi için gerekiyor. uygun tekliflerinizi bekliyoruz, sormak istedikleriniz için mail atabilirsiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Hediye Kartı Tasarımı - Türkiye GeneliHediye Kartı Tasarımı - Türkiye GeneliHediye Kartı Tasarımı - Türkiye GeneliHediye Kartı Tasarımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

wopgroup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wopgroup

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2014 #3
Merhaba, 200 adet farklı tasarım mı olucak? Wop group olarak size yardımcı olmak isteriz.
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2014 #4
mail gönderdim.
bygundi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygundi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2014 #5
İlanın geçerliliği bitmiştir.
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)