HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli ...

karakayamehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayamehmet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz.

Program/Seviye: Corel ve Fhotoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: firmamızın üretim departmanına corel ve fhotoshop proğramı kullanan tecrübeli ve yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. İkametgah firmamıza yakın olması tercihimizdir.

E-posta:

Telefon: 0212 539 76 10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli - HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli ya da HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli | HediyeDenizi Üretim departmanına çalışma arkadaşları arıyoruz. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap