HelalTube için hangi logoyu kullanmalıyım?

Logo Tasarımları - HelalTube için hangi logoyu kullanmalıyım? Sponsorlu Bağlantılar Selamunaleyküm arkadaşlar, HelalTube isminde İslami videolar paylaştığım bir sitem var şu an kullandığım logoyu değiştirmek istiyorum. Bir kaç bir şey yaptım ama nedense hiç yaptığım şeyler içime sinmiyor. ...

md3likan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

md3likan(28)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Dosya23

Alt 14-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamunaleyküm arkadaşlar,
HelalTube isminde İslami videolar paylaştığım bir sitem var şu an kullandığım logoyu değiştirmek istiyorum. Bir kaç bir şey yaptım ama nedense hiç yaptığım şeyler içime sinmiyor. Yüklediğim çalışmadan hangisiyle yola devam etmeliyim veya neleri değiştirmeliyim yardımcı olabilir misiniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 15-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açık konuşmak gerekirse hepsini aynı font yapman bence hoş olmamış.Sadece b den çiçekleri değiştirmişsin.Benim nacizane görüşüm birbirinden farklı logolar yapman.İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 15-11-2013 #3
Yaptıklarınız sizin içinize sinmemiş zaten biz ne diyelim ki.. Bence farklı birşeyler deneyin..
Bu mesajdan alıntı yap
frknsry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknsry

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2013 #4
Bence işe fontu değiştirmekle başlayabilirsin. Renk seçimlerinde biraz sıkıntılı gibi? İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
omraltiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omraltiryaki

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2013 #5
Evet fontu değiştirmekle başlamalısın ve seçtiğin fontun bu kadar ince olmamasına dikkat etmelisin. Helaltube bildiğimiz gibi içinde video felan yayınlayacağın bir siteyse. play tuşu veya videoyu anımsatıcak başka ikonlarda ekleyebilirsin. İyi çalışmalar kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
mudes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mudes(32)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-11-2013 #6
Sanirim arkadas fontu cok begenmis sadece bu font üzerinde kafayi yogunlastirmis
bu yüzden farkli seyler denemeye calismamis
daha farkli calismalar ortaya cikarmak icinde bu takintidan kurtulmasi gerekir

logo veya grafik calismalari yaparken bin kere yapin bir kere karar verin tek sekile takilmayin daha güzel seyler cikarirsiniz ortaya derim

video sitesi icin uyumlu bir logo calismasi olmamas kisacasi..
Bu mesajdan alıntı yap
md3likan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

md3likan(28)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 16-11-2013 #7
tüm yorumlar için teşekkür ederim.

aslında bir çok font denedim fakat en çok bu hoşuma gitti o yüzden bu fontu kullanmaya karar verdim.

Önceki logomda play tuşu falan vardı ama o logo da pek hoşuma gitmiyordu. daha sade bir şey olsun istedim.

Sizin önereceğiniz font var mıdır?
Hangi renkleri tercih etmeliyim?
Nasıl değişiklikler yapabilirim?

Diğer olumlu, olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
frknsry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknsry

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2013 #8
tüm yorumlar için teşekkür ederim.

aslında bir çok font denedim fakat en çok bu hoşuma gitti o yüzden bu fontu kullanmaya karar verdim.

Önceki logomda play tuşu falan vardı ama o logo da pek hoşuma gitmiyordu. daha sade bir şey olsun istedim.

Sizin önereceğiniz font var mıdır?
Hangi renkleri tercih etmeliyim?
Nasıl değişiklikler yapabilirim?

Diğer olumlu, olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum

Kardeşim fonttr.com'a gir orada sınıflandırılmış bir çok font var. Bence oradan beğeneceklerin olacaktır.. Çalışmalarında başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
helaltube, logo