Helitin marka Plotter kullanan varmı ?

Folyo kesim - Helitin marka Plotter kullanan varmı ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar , Helitin marka ploter kullanan arkadaşlar varsa makina performansı hakkında bilgi verebilirlermi acaba Makinanın servo motorlu olduğu ve 3mm karakter kesebildiği yazılmış...

sabooot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabooot

Fotoğrafçı / Ankara

Dosya23

Alt 08-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ,
Helitin marka ploter kullanan arkadaşlar varsa
makina performansı hakkında bilgi verebilirlermi acaba

Makinanın servo motorlu olduğu ve 3mm karakter kesebildiği yazılmışHelitin marka Plotter kullanan varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ankara'da bulunan matse kağıtçılık bu makinanın ithalatını yapıyor.Kendileri ile irtibata geçtim.Makina konusunda çok detaylı bilgi verdiler.Bu makinadan satın alacağım.kafama yatti.eger bilgi almak istiyorsan helitin folyo kesim makinasi diye yaz zaten firmanin internet adresi cikiyor.ordan takip edebilirsin.reklama girecek diye yazmak istemiyorum ama sana yardimci olmak icin "*********" dan detaylara ulasabilirsin
Forum Kuralları

Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır. Herhangi bir sebepten ötürü bağlantı adresi verilmiş ise yönetim ilgili bağlantı adresini silme ya da bağlantısını kaldırma yetkisine sahiptir.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap