hem çalışıp hem öğrenmek istiyorum(İST.avp)

Sonuçlanan İlanlar - hem çalışıp hem öğrenmek istiyorum(İST.avp) ...

teen-age-mutant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar...

ismim metin,yaşım 22,yükseükokul biomedikal bölümü mezunuyum,

grafik tasarım ve illüstrasyon konusunda çok meraklı olduuğumdan ve severek yapacağımdan dolayı,okuduğum bölüm üzerine çalışmak istemiyorum.

grafik tasarım kursu adı altında photoshop,corel,freehand ve quarkxpress programlarını öğrendim,program konusunda kapasitemi genişletip,yakında illüstratör ve indesign gibi programları da öğrenmeyi hedefliyorum.

asıl amacım ise reklam ajansı veya tasarım yapılan bir firmaya stajer olarak girmek,hem öğrenip hem çalışarak kendimi geliştirip bu mesleğe atılmak.

bu konuda bana yardımcı olabileceklerden yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum,her konuda yardımlarınızı bekliyorum.herkeze başarılar diliyorum..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları hem çalışıp hem öğrenmek istiyorum(İST.avp) veya hem çalışıp hem öğrenmek istiyorum(İST.avp)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

teen-age-mutant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2009 #3
ilan günceldir.pm bekliyorum