Hem mac hem pc - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Hem mac hem pc - Türkiye Geneli ...

microfost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

microfost

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hem mac hem pc

Marka / Model: Toplama bilgisayar

Fiyat: 2.300 TL

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Hem mac hem pc - Türkiye GeneliHem mac hem pc - Türkiye GeneliHem mac hem pc - Türkiye Geneli
Hem mac hem pc - Türkiye GeneliHem mac hem pc - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: Animasyon ve Film efekt işleri için özel topladığım sistemi satıyorum. Stabil ve güçlü bir sistemdir. Diğer bilgisayarımı kullandığım için Bu sistem kullanılmdı. Mac'a Çok işim düşmediği için satıyorum
Bütün parçaların garantisi devam etmektedir. SSD disk üzerine MAC OSX snowleopad kurulu.

CPU 2600 K
Anakart Gigabyte GA-P67X-UD3 -B3
Ram 16 GBGskill F3 DDR3 1600 MHZ CL7
Ekrankartı Ati Radeon 5870
Kasa Coolermaster RC 692 CM 690II 700w
SSD SSD Disk Team 120GB Xtream S3

E-posta:

Telefon: 0532 386 18 37
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Hem mac hem pc - Türkiye GeneliHem mac hem pc - Türkiye GeneliHem mac hem pc - Türkiye GeneliHem mac hem pc - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap