Henna Sofa Collection Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Henna Sofa Collection Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar İyi-kötü her yoruma açığım,yalnız eleştirdikten sonra tavsiyede verirseniz sevinirim....

fatiharslan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatiharslan7

Baskıcı / Ankara

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi-kötü her yoruma açığım,yalnız eleştirdikten sonra tavsiyede verirseniz sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sizce kullandığınız hazır vektör ile mobilya markasının bir alakası var mı? Ayrıca sizleri bilmiyorum ama ben bu hazır vektör olayının artık suyu çıktığına inanıyorum. Hangi tasarıma baksak köşesinde bucağında hazır bir florer desen görür olduk. Tasarım bence güzel görünümden önce amaca yönelik ve kurumu yansıtıcı olmalıdır. Bunun amacını anlamış değilim şahsen... Çalışmanız bence kurumu yansıtııcı değil. Bu özellik logoda olmazsa olmaz özelliklerden biridir ayrıca... Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 23-04-2009 #3
hazır vektör yazıyı çok zayıf göstermiş doğru renk ve fontu kullan olabildiğince karmaşadan uzak dur efekt ve gölge kullanma sonuçta logoların herşeyin üzerine basılabilir olması gerktiğini unutma kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2009 #4
herşeyden önce, kurumu ve çalıştığı alanı yansıtacak bir logo olmamış. bunun dışında görsel olarak bakarsak, desen gereksiz ve çok kalabalık. desenin içinde renk geçişi var. bu da gereksiz kanımca. fontun da değişmesi gerek. Oldum olası, el yazısı fontlarda niye bütün karakterler büyük yapılır anlamam. ne espas değereleri düzgündür ne de estetiktir. logonun genelinde de gölge kullanılmış. bunu da kaldırın derim. zira hem kalabalık yapıyor, hem de okunurluğu -özellikle de küçültüldüğünde- zorlaştıracaktır. geriye eleştirecek pek bir şey kalmadığı için yeni çalışmalar yapmanızı öneririm.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap