henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..

Karakalem - henüz 1 aylık karakalem çizimlerim.. ...

narcotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narcotic

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 29-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

]henüz 1 ay oldu resim kursuna başlayalı.18 yaşındayım.grafiktasarım okumayı düşünüyorum.resim hocam 1 aylık süre için çok iyi olduğumu söylüyor.sizlerin yorumları çok değerli benim için.ve eleştirileriniz.saygılar... henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..pg[/IMhenüz 1 aylık karakalem çizimlerim..G]henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..

göz en son çizimim..bide hangi üniversiteleri önerirsiniz?? yorum ve eleştirileriniz için şimdiden teşekkrler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yolcu.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu..

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 29-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben çizimlerinizin hepsini ayrı ayrı inceledim.gerçekten başarılısınız.ama çaydanlıkta birazcık açısal sorunlar var üst kısımda.sizde uzaktan bakarsanız farkedeceksinizdir.belkide bana öyle göründü.belkide çaydanlık yamuk henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..paylaşımlarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #3
Başlangıç için gayet iyi bir yerdesin..seni ve hocanı tebrik ederim.. Yalnız bazı yerlerde perspektif ve anatomi hataların var..Gemi ve Gözü begendim.. Atatürk'ü de begendim ama o farklı bir tarz..Okul olarak istanbulu düşünüyorsan kesinlikle Mimar sinanı tavsiye ederim..ama orası için hayalden resimlerde çalışman gerekli..okul bahcesi..durak..cafe..sokak ve değişik insan figurleri çalış..gözlem yap birde 2.aşama için mutlaka Sanat Tarihi çalış.
Bu mesajdan alıntı yap
Ebru ANIL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ebru ANIL

Grafiker / Bursa

Alt 29-12-2008 #4
başlangıç için gerçekten güzel henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Bu mesajdan alıntı yap

narcotic

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-12-2008 #5
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yorumlarınız için.. çaydanlıktaki sorunu farkettim sağolun henüz 1 aylık karakalem çizimlerim.. emmst yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim..dikkate alacağım kesinlikle..çizim yaptıkça eklerim yorumlarınızıda eksiketmesseniz sevinirim..teşekkürler tekrar..saygılar... henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Bu mesajdan alıntı yap
eddA_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eddA_

Öğrenci

Alt 30-12-2008 #6
daha baslangıcsa bu ve boyle cızebılıyosan gercekten tebrık edıyorum..cok guzel calısmalar bunlar..ellerine saglık
Bu mesajdan alıntı yap

narcotic

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-12-2008 #7
eddA çook teşekkürederim öncelikle değerli yorumun için..gerçekten henüz resim kursuna başlayalı 1ay oldu..ve bu çizimlerim 1 ay içinde yapılan çizimlerimdir...devamı gelecek teşekkürler tekrar henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2008 #8
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yorumlarınız için.. çaydanlıktaki sorunu farkettim sağolun henüz 1 aylık karakalem çizimlerim.. emmst yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim..dikkate alacağım kesinlikle..çizim yaptıkça eklerim yorumlarınızıda eksiketmesseniz sevinirim..teşekkürler tekrar..saygılar... henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Ben tesekkur ederim. Yorumlamak için bekliyoruz ozaman bizhenüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2008 #9
kızıl derelinin yüzü çok düz olmuş bence yüz çizgileri olmalı
çaydanlığın kapağında bir sıkıntı var
jokerin ise ellerinde
ama 1 aya göre bence çok iyi özellkle joker hiç sırıtmamış anatomi ve karşıdan gözüken bir açı olmasına rağmen başarmışsın tebrik ederim
ve tabiki Mimar Sinan öneririm henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Bu mesajdan alıntı yap

narcotic

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-12-2008 #10
teşekkürler yorumunuz için...resim hocamda aynılarını söyledi..kızılderilinin yüz çizgileri çaydanlığın kapağı faln...haklısınız eleştirilerinizde teşekkürlerimi sunuyorum beyendiğinize sevindim henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aylik, cizimlerim, henuz, karakalem