Her alt sayfayı da tasarlamak zorunda mıyım?

Web Tasarımı - Her alt sayfayı da tasarlamak zorunda mıyım? ...

fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 10-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.

Bir süre önce evden Freelancer oalrak çalışmaya başladım.

Bir iş aldım ve bititrdim, grafiği HTML'ye döküp teslim ettim programcıya.

Fakat müşteri her alt sayfayı da ayrı ayrı ele almamı istiyor. Sizce bun ahakkı var mı? Benim bildiğim bir şablon çıkartılır, programcıya teslim edildikten sonra programcı iç sayfaları programlar. Zaten CSS'ler de hazır, ne koysa oturacak. Zaten bu mantığa göre 20 alt sayfası olan bir siteyi de tek tek tasarlamam gerekecek?

Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gokbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokbey(35)

Webmaster / Çorum

Alt 17-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Asp öğren arkadaşım böyle tek sayfa üzerinden bisürü sayfa elde edebilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-11-2008 #3
Bunu müşterinizle anlaşırken dile getirmelisiniz. Eğer siz bunu müşterinizle anlaşırken belirtmezseniz müşteridir o herşeyi isteyebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için böyle konuları anlaşma üzerinde yaparsanız işinizi daha sağlam almış olursunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 17-11-2008 #4
Bunu müşterinizle anlaşırken dile getirmelisiniz. Eğer siz bunu müşterinizle anlaşırken belirtmezseniz müşteridir o herşeyi isteyebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için böyle konuları anlaşma üzerinde yaparsanız işinizi daha sağlam almış olursunuz...
ya da ana tasarımı yaptıktan sonra alt sayfalarda kullanılmak üzere örnek tablo stili font vs yi programcıya bildirip alt sayfa örneği verebilirsin tabi sektör de önemli eğer adam her sayfam çok detaylı olsn diyorsa bu dediğim işe yaramaz kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 19-11-2008 #5
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Zaten ben HTML ve CSS'sini oluşturuyorum, tasarım işlenebilir halde. İşlendikten sonra programcı alt sayfalara ne eklenirse tüm stiller hazır.

Haklısınız, bu konuyu iş başında konuşmak gerek. Yoksa her özel alt sayfa tasarımı vakit alıyor, emeğin karşılığı da alınamıyor.

Arada arkadaşım olduğu için sorun olmaz düşüncesiyle işe dalmıştım. Alt sayfalara özel bannerlar ve düzenlemeler istendi. Neyse, sonuç olarak bu da bana güzel bir ders oldu.

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
MoRiS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoRiS__(35)

Grafiker / Bursa

Alt 25-11-2008 #6
Citti anlamda bu tip şeylerden muzderip oldum. Tafsiyem iş başında herşeyi konumak sonradan sorun oluyor en acısı parandan kesiyorlar....
Bu mesajdan alıntı yap
berdos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berdos

Webmaster / Ankara

Alt 30-11-2008 #7
Ben sözleşmeye karşıyım!

Her şey sözde kalıyor ve adam ben bunuda demiştim şunuda demiştim oluyor. Sözleşmicen direk kağıda dökeceksin Her alt sayfayı da tasarlamak zorunda mıyım?

Şu maddeyi yaptım mı yaptım, bu maddeyi yaptım mı yaptım. Bitti arkadaş.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alt, miyim, mıyım, sayfayi, sayfayı, tasarlamak, zorunda