her artwork'u ayrı ayrı export etmek

Illustrator - her artwork'u ayrı ayrı export etmek Sponsorlu Bağlantılar merhaba; ai'de bir dokümanda 12 tane artwork var... derdim bu artwork'leri ayrı ayrı jpeg ler halinde export etmek. export dediğimde tek dosya oluşturuyor. bu da işime gelmiyor... NOT: ...

oaltindag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oaltindag

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 06-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba;
ai'de bir dokümanda 12 tane artwork var... derdim bu artwork'leri ayrı ayrı jpeg ler halinde export etmek.
export dediğimde tek dosya oluşturuyor. bu da işime gelmiyor...

NOT: her artwork 10X15cm boyutunda. fotoğraf baskısına vermem gerekiyor. Bu konuda başka bir önerisi olan varsa onu da dinleyebilirim her artwork'u ayrı ayrı export etmek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba;
ai'de bir dokümanda 12 tane artwork var... derdim bu artwork'leri ayrı ayrı jpeg ler halinde export etmek.
export dediğimde tek dosya oluşturuyor. bu da işime gelmiyor...

NOT: her artwork 10X15cm boyutunda. fotoğraf baskısına vermem gerekiyor. Bu konuda başka bir önerisi olan varsa onu da dinleyebilirim her artwork'u ayrı ayrı export etmek
Merhaba;

Buradaki

Javascripts ile şu kekilde istemiş olduğun gibi ayrı ayrı export yapabilirsin.

10X15cm ölçüsünde tekbir çalışma alanı oluşturup kaç adet çalışman varsa okadar layer açarak herbir çalışmayı farklı bir layerda taşıdıktan sonra bu scripts i çalıştırdığında 300dpi png formatında export yapabilirsin.

Eğer png uzantısı işini görmez ise Ps de bir Action kaydedip istediğin uzantıda kaydedebilirsin.

umarım faydalı olur.

Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap