her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı.

Fotoğrafçılık - her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı. Sponsorlu Bağlantılar Adı Ruşen Kasım ve sadece 11 yaşında. Başına neler geldiğini anlamadan, her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı. İki eliyle yüzünü kapattı. İşte Afganistan'ın çocuk gelinlerinden birinin ...

o.mergan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

o.mergan

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 05-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adı Ruşen Kasım ve sadece 11 yaşında. Başına neler geldiğini anlamadan, her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı. İki eliyle yüzünü kapattı. İşte Afganistan'ın çocuk gelinlerinden birinin "nikah fotoğrafı"...

kaynak : hurriyet.com.tr / 5 Ağustos 2009
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oyun oynuyor o daha ....gülüşe baksana
Bu mesajdan alıntı yap
o.mergan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

o.mergan

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 05-08-2009 #3
bu ve buna benzer binlerce çocugun kaderleriyle oynuyorlar gerçekten oyun çağında bir çocuğa gerçekten bir evcilik oyunu bu olsa...
Bu mesajdan alıntı yap
msergek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msergek

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #4
açıkçası ben fotoğrafa bakınca kızın masumluğundan çok yanındaki (kocası) olacak yaratığa odaklandım. Lugâtımda ne varsa saydım ama buraya yazamıyorum her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı.her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı.her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı.
Bu mesajdan alıntı yap
msergek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msergek

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #5
zaten o yaratık bir tane değil ki!

Maalesef binlerce örneği var. Benzer bir konuda sinirimden oyle bir yaratığı az kalsın öldürüyordum. Genelde sakin olmama rağmen bu tarz olaylara çok duyarlıyım.

Bahsettiğin örnek bu ülkede bunu parası ile yapamaz. Bizler Atatürk'ün çocuklarıyız. Onun yolunda gidiyoruz. Ben emanete hiyanet etmem, sonuna kadar savaşırım.

not: sinirlerim tepemde kusura bakmayın. fazlaya kaçmış olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 05-08-2009 #6
O adamı, kızın ana babasını alıp...neyse söylemeyeyim.
Yazık sadece.
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #7
Diyecek bişi bulamıyorum... Yazık yaa :/
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #8
Yazık gerçekten çok üzüldüm. : (
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 05-08-2009 #9
insanlarımız bu kadar cahil ve saçma düşünmemekden yana + gösterirlerse bu olaylar olmaya devam eder. o çocugun okulda egitim görmesi gerekirken oyun oynaması gerekirlen sözde onların deyimiyle kocası olacak o adam( kusura bakmayın adam diyemiyorum ama buraya yazamıyorum) bunu kendine grur sayıyor. torunu yasındaki insanla evlenmek dehşet ve iğrenç birşeydir. insanlar bu kadar kör ve duyarsız olmasın artık o çocugun direk devlet bünyesine alınması gerekiyor ve o aileninde kesinlikle ceza görmesi gerekiyor ne kadar zihniyet değişmesede davranıslar kısıtlanırsa biraz önlem alınabilir diye düşünüyorum. sadece o pire akıllı anne babaya acıyorum.. o çocuk farkında bile değil geleceginin karanlıgından her çocuk gibi ilgi odağı olmak onu utandırdı. sadece üzülüyorum..

böyleleri dini kullanıp insan azmanlığı yapmaya bayılır.... zihniyetleri dar insanlar.. ne denirki çok sinir oldum kusura bakmayın arkadaslar..
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 05-08-2009 #10
ya bilmiyorum ne denir çocuk gülüo mutlu onun sevincine ortak olabilmek mi yoksa hiç bilmediği belkide sonra farkına varacağı acısına mı..fotoğraf kötü ama ya insandaki etkisi bi garip oluo insan..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları