Her dilde çeviri ve grafik uygulama - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Her dilde çeviri ve grafik uygulama - Türkiye Geneli ...

konsantre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantre(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Her dilde çeviri ve grafik uygulama

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: Tüm basılı materyaller için her dilden her dile çeviri ve grafik çalışması (Japonca, Çince, Arapça, Rusça, İbranice, Gürcüce, Yunanca vb.) Yapılmaktadır.

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Her dilde çeviri ve grafik uygulama - Türkiye Geneli veya Her dilde çeviri ve grafik uygulama - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..