her eps yi açamamak !!!

Corel Draw - her eps yi açamamak !!! ...

her eps yi açamamak !!!
e_mre_33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e_mre_33

Grafiker / Mersin

her eps yi açamamak !!!

Alt 14-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üstadlar indirmiş oldugum eps dosyaların bıyutları büyük olduğu zaman corelde açamıyorum ilistratore yönlendiriyor ve orada yapmak zorunda kalıyorum. Bunun çözümünü bilen varmı ne yapmalıyım. İlistrator nasıl açıyor ? ikisininde hemen açması gerekmezmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eps satan bi adob uzantısıdır seni İlistrator'e yönendirmesi normal yani adob içerinde vectör uzantılı İlistrator programı var yapılan tasarımında epsye çevirmeden önceki hali İlistratordü.
corel attığında uzun sürede açılmasının sebebi corel ram'in %25 ini kullanır doğal olarak geç açar bellek kullanımı artırabilir veya yardımcı programlar ilave edebilirsin corel'e yok eps açıyor bozuluyor diorsan oda İlistrator'ün marifeti corelin eziklii :S yani her efekti algılayamıyo corel algılasada senin sorununu veriyo çok geç açıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
e_mre_33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e_mre_33

Grafiker / Mersin

Alt 14-12-2010 #3
sevgili melih bu anlattıklarının ( adobe tabanlı olduğu, zaten ilist. oldugu, corelin hantallığı ) farkındayım.. Bende bunun çözümünü sormuştum bunları algılatabilmek için ilistratore atıp effecleri azaltıyorum küçültüorum vs.. ama bunun bi yolu varmı acaba diye sormak istemiştim. saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2010 #4
Anladım kardeş ozman şöle diyelim corel için changeclol bu ilaveyi kullanabilirsin (not x4 içindir.) eps dosyaları için çözümüm yok bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa bende öğrenmiş olurum teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2010 #5
x5 ile çözüm sağlarsın..
Bu mesajdan alıntı yap
byesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byesta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-12-2010 #6
biraz uzun olucak ama ai formatında açıp .pdf olarak kaydet abi corelde bi sayfaya at ıngrup yap oluyo denedim her eps yi açamamak !!!DD
Bu mesajdan alıntı yap