Her insan farklıdır :) ya siz ?

Graficafe - Her insan farklıdır :) ya siz ? Sponsorlu Bağlantılar her insan kendine göre diğerlerinden bir yada birkaç değişik özelliği vardır peki sizin ne? benim; çok gülerim(yerinde- zamanında).olaylar karsısında telaş yapmam asla çok sakinim. ağlayan insanların yanında duramam.arada ...

gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

her insan kendine göre diğerlerinden bir yada birkaç değişik özelliği vardır peki sizin ne?

benim; çok gülerim(yerinde- zamanında).olaylar karsısında telaş yapmam asla çok sakinim. ağlayan insanların yanında duramam.arada komedi gırgır şamata ortamlarda espiriler yapıp eglenip gülüp güldürmek Her insan farklıdır :) ya siz ? bide çok inatçıyım:sadsmileHer insan farklıdır :) ya siz ?en kötüsü bu ):rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok açık sözlüyüm ilk aklıma ne gelirse söylerim iyi yada kötü, gülmeyi konuşmayı severim fakat yerinde ve zamanında olursa tabiki.Boş konuşana ukalalara övünenlere sinir olurum
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #3
Çok patavatsızım. Aklımda ve beynimde ne varsa onu söylerim. Çok canayakınım Buda ne yazık ki yanlış anlaşımlara hatta iftira atabilecek seviyesizliklere,terbiyesizliklere,dedikoduya kadar getirir olayı.
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-06-2009 #4
ben : ketun / sessiz
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2009 #5
düşündüm bir miktar ama kayda değer yazacak bir şey bulamadım kendi hakkımda.(ayrıca hep bayanlar yazmış. yoksa burası bayanlara özel bir yermi. yanlış yerde mi yorum yapıyorum acaba?)
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #6
Çok patavatsızım. Aklımda ve beynimde ne varsa onu söylerim. Çok canayakınım Buda ne yazık ki yanlış anlaşımlara hatta iftira atabilecek seviyesizliklere,terbiyesizliklere,dedikoduya kadar getirir olayı.
katılıyorum. bende bazen içimdekini söylerim ama kırıcı olmadan. ama bazen kırıp dökmekde lazım gerekiyo Her insan farklıdır :) ya siz ?

düşündüm bir miktar ama kayda değer yazacak bir şey bulamadım kendi hakkımda.(ayrıca hep bayanlar yazmış. yoksa burası bayanlara özel bir yermi. yanlış yerde mi yorum yapıyorum acaba?)
herkeze açık Her insan farklıdır :) ya siz ?
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2009 #7
herşeyi yazmayın kızlar. yarın erkek arkadaşlarınız yada nişanlınız okursa sizi almaktan vazcayabilirler.ona göre.
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #8
herşeyi yazmayın kızlar. yarın erkek arkadaşlarınız yada nişanlınız okursa sizi almaktan vazcayabilirler.ona göre.
çok bir alakası yok sanırım. sadece bayanlara değil baylarada açık bir konu . eger sizde varsa bir farklılıgınız size göre yazabilirsniz.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-06-2009 #9
katılıyorum. bende bazen içimdekini söylerim ama kırıcı olmadan. ama bazen kırıp dökmekde lazım gerekiyo Her insan farklıdır :) ya siz ?

herkeze açık Her insan farklıdır :) ya siz ?

Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki düzelt butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2009 #10
devam edelim Her insan farklıdır :) ya siz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları