Her şey para değil - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Her şey para değil - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Her şey para değil Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Uzun zamandır photoshopla iç içeyim ve kendimi tam iyi hissetmediğim için ücret önemli değil ...

bilgprogeyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgprogeyo

Öğrenci (Grafik) / Artvin

Alt 24-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Her şey para değil

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Uzun zamandır photoshopla iç içeyim ve kendimi tam iyi hissetmediğim için ücret önemli değil maksadım para kazanmak değil kendimi biraz daha geliştirmek bilgisayar programcılığı okuyorum online olarak eleman arayan varsa sanal ortamda her türlü işi yaparım serbest olarak işe başlayabilirim...

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0507 395 85 82
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Her şey para değil - Türkiye Geneli - Her şey para değil - Türkiye Geneli ya da Her şey para değil - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Her şey para değil - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bilgprogeyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgprogeyo

Öğrenci (Grafik) / Artvin

Alt 25-01-2012 #3
eksik bir şey mi yazdım acaba
Bu mesajdan alıntı yap