Her sinirlendiğinizde bu yazıyı okuyun!!!!

Graficafe - Her sinirlendiğinizde bu yazıyı okuyun!!!! Sponsorlu Bağlantılar Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktıgında, uç yasındaki oglunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettigini gormus. Hemen oglunun yanIna kosmus ve çocugun eline çekiçle ...

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Dosya22

Alt 05-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktıgında, uç yasındaki oglunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettigini gormus. Hemen oglunun yanIna kosmus ve çocugun eline çekiçle vurmaya baslamıs. Biraz sakinlesince oglunu hemen hastaneye goturmus. Doktor, çocugun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıstıysa da elinden bir sey gelmemis ve çocugun iki elinin parmaklarını kesmek zorunda kalmıs. çocuk ameliyattan çıkıp gozlerini açtıgında, bandajlı ellerini fark etmis ve gayet masum bir ifadeyle, “Babacıgım, kamyonuna zarar verdigim için çok uzgunum.” demis ve sonra babasına su soruyu sormus: “Parmaklarım ne zaman yeniden çıkacak?” Babası eve donmus ve hayatına son vermis...

Birisi masaya sut doktugunde ya da bir bebegin agladıgInı isittiginizde bu oykuyu hatırlayın. çok sevdiginiz birine karsı sabrInIzı yitirdiginizi anladıgınızda, once biraz dusunun. Kamyonlar onarılabilir, ama kırIıan kemikler ve incinen duygular hiçbir zaman onarılamaz; genellikle kisiyle performansI arasındaki farkı goremeyiz. insan hata yapar. Hepimiz hata yaparız. Fakat ofkeyle ve dusunmeden yapılan seyler, insanı sonsuza kadar rahatsız eder. Harekete geçmeden once durun ve dusunun. Sabırlı olun. Anlayıs gosterin ve sevin...

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 05-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
etkileyici...
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 05-08-2008 #3
güzel paylaşımi teşekkürler tamamen katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
young_designer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

young_designer

Grafiker / Ankara

Alt 05-08-2008 #4
güzel paylaşım, etkileyici...
okuyunca kişiyi sakinliği davet ediyor ama beş dakika sonra sinir olduğumuz bir dirimda unutulacak bir metin... biz böyleyiz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sweetce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #5
bu yazıyı okuyunca fena oldum ya :S bende ufak kardeşime çok sinirleniyorum napim ağlamaları bazen beni deli ediyor ama bu yazıdan sonra biraz daha dikkatli olucam teşekürler güzel paylaşım için Her sinirlendiğinizde bu yazıyı okuyun!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #6
valla bu güzeldi Her sinirlendiğinizde bu yazıyı okuyun!!!! papatyaya teşekkürler Her sinirlendiğinizde bu yazıyı okuyun!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 05-08-2008 #7
İnsan zaten sinirlerine hakim olabilse bunları o sinirle düşünebilse bu sonuçlar olmaz....
Bende sinirlenince gözüm birsey görmez ama sinirim geçtikten sonra çok pisman oluyorum :S Sinirlerimize hakim olmak lazım (:
Bu mesajdan alıntı yap
buket topal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buket topal(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #8
aslında herkes bunların farkında objelerin yada herhangibişeyin sevdiklerimizden önemli olmadığını biliyorus fakat bunu başaramıyorus belki kendimize bile zaar verebiliyoruz kendini konturol altına alabilmek çok önemli sabırlı ve sakin olabilmek çok öenmli
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-08-2008 #9
Güsel paylaşım teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-08-2008 #10
çok doğru valla katılıyorumHer sinirlendiğinizde bu yazıyı okuyun!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
okuyun, sinirlendiğinizde, yazıyı