Her Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Her Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye Geneli ...

Her Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye Geneli
hasankaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasankaplan(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Her Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit...

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı
Broşür Tasarımı
El İlanı Tasarımı
Etiket Tasarımı
Takvim Tasarımı
Afiş / Poster Tasarımı
Basın ilanları Tasarımı
Billboard Reklam Tasarımı
Araç Giydirme Tasarımı
Fotoğraf Dekupe
T-shirt / Kupa
Vektörel Çizimler

E-posta:

Telefon: 0546 827 93 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Her Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye GeneliHer Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye GeneliHer Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye GeneliHer Türlü Grafik tasarım, Dekupe, broşür, katalog, kartvizit... - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2013 #3
Merhabalar ;
Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu meslek üzerinde geliştirmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
varezci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

varezci

Webmaster / İstanbul

Alt 17-04-2013 #4
cv gönderebilir misin
Bu mesajdan alıntı yap
hasankaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasankaplan(29)

Grafiker / İstanbul

Ofisinizde Birlikte Çalışalım | Anadolu Yakası - Türkiye Geneli

Alt 23-11-2014 #5
Ofisinizde Birlikte Çalışalım | Anadolu Yakası

Program/Seviye: Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı
Broşür Tasarımı
El İlanı Tasarımı
Etiket Tasarımı
Takvim Tasarımı
Afiş / Poster Tasarımı
Basın ilanları Tasarımı
Billboard Reklam Tasarımı
Araç Giydirme Tasarımı
Fotoğraf Dekupe
T-shirt / Kupa
Vektörel Çizimler

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Katalog ve Broşür Çalışmalarınız Varsa
Ofisinizde Birlikte Çalışabiliriz

E-posta:

Telefon: 0546 827 93 92
Bu mesajdan alıntı yap