Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Illustrator: İleri Photoshop: İleri After Effects: Orta Premiere Pro: Orta InDesign: Orta Flash Pro: Orta ...

dawnby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dawnby

Webmaster / İstanbul

Alt 27-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video

Program/Seviye: Illustrator: İleri
Photoshop: İleri
After Effects: Orta
Premiere Pro: Orta
InDesign: Orta
Flash Pro: Orta

HTML: İleri
CSS: İleri
PHP: Orta
MySql: Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İlgili iş talebine göre uygun referans verilecektir.

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

6 yıldır profesyonel olarak grafikerlik yapıyorum. Baskı grafiği, web siteleri ve videolarda oldukça iddialıyım. Halihazırda zaten bir işim var. Fakat bu alana olan yoğun ilgimden dolayı neredeyse bütün vaktimi bilgisayar başında geçiriyorum. Yeni şeyler üretmek beni mutlu ediyor. Hem zevk alıyorum hem de para kazanıyorum.

Yaptığım bütün işlerde iş ahlakı ilk sırada gelir. Yani yapamayacağım bir şey için söz vermem. Söz veresem de yaparım. Aynı ahlaklı davranışı karşıdan da beklerim.

Eğer bir iş üzerine anlaşmamız için bazı süreçlere ihtiyacımız var. Kabataslak sıralamak gerekirse önce iş hakkında yeterli bilgiyi alırım. Bir fiyat ve bir de teslim tarihi sunarım. Kabul etmeniz durumunda ücretin %40ı alınır. Kalan %60 ise işin çalışma dosyalarını paylaşmadan önce düşük kalite görsellerini gönderirim. Ücretin geriye kalan kısmı ödendiğinde tüm çalışma dosyalarını paylaşırım.

Takdir edersiniz ki freelance tasarımcılığın en sıkıntılı noktası ödeme konusudur. Bu noktada çift taraflı güven oluşturulması için tarafınıza avukatım tarafından düzenlenmiş her iki taraf için bağlayıcılığı olan bir sözleşme gönderiyorum. Bu sayede siz işinizi düzgün bir şekilde vaktinde alıyorsunuz, ben de ödemeyi düzgün bir şekilde vaktinde alıyorum.

Hızlı iletişim için Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz. Bazılarımız yazarak daha iyi anlatır ^^

Herkese işinde hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

E-posta:

Telefon: 0543 411 90 91
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye GeneliHer Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye GeneliHer Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye GeneliHer Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dawnby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dawnby

Webmaster / İstanbul

Alt 15-07-2015 #3
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap