Her türlü pastane ürünü istekte bulunabilirsiniz.

Fotoğraf - Resim - Her türlü pastane ürünü istekte bulunabilirsiniz. ...

layore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

layore

Grafiker / Bursa

Alt 09-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar pastanem var.makinem de var.isteyenlere istediğiniz resmi paylaşabilirim.ben bikaç tane koyayım yine de...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

D@RkwHiT€ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected](26)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 04-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konu için teşekkür ederim. mümkünse bana yaşpasta kurabiye ve börek resimleri ayarlayabilir misiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Delik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Delik

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-03-2009 #3
Abicim gercekten mükemmelsin. Böyle bir paylasim sahane, yalniz senden ricam mümkünse pastalari ve kurabiyeleri dokarasyonlayip düz beyaz tabak icinde fotograflarini ceksen daha güzel olmazmi? Benden sadece bir tavsiye... Cözünürlükleri cünki süper isteyen yinede photoshopta remi istedigi sekilde kesebilir diye düsünüyorum. Mümkünse ccekip yollarsan cok memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-03-2009 #4
Abicim gercekten mükemmelsin. Böyle bir paylasim sahane, yalniz senden ricam mümkünse pastalari ve kurabiyeleri dokarasyonlayip düz beyaz tabak icinde fotograflarini ceksen daha güzel olmazmi? Benden sadece bir tavsiye... Cözünürlükleri cünki süper isteyen yinede photoshopta remi istedigi sekilde kesebilir diye düsünüyorum. Mümkünse ccekip yollarsan cok memnun olurum.
Yani siz sipariş üzerine fotoğraf istiyorsunuz? Peki bunun için iyi bir fotoğrafçıyla anlaşmak daha etik bir durum değil mi sizce de?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-03-2009 #5
Bu paylaşıma yüzeysel bakıldığı zaman pek bir sakıncası yok gibi görünüyor.
Fakat bu davranış fotoğrafçı arkadaşlarımızın bilgilerine saygısızlık gibi oluyor.
Ben mi yanlış düşünüyorum acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Delik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Delik

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-03-2009 #6
Yani siz sipariş üzerine fotoğraf istiyorsunuz? Peki bunun için iyi bir fotoğrafçıyla anlaşmak daha etik bir durum değil mi sizce de?
Evet ben sadece istekte bulundum. Mademki pastahanesi var ve kamerasi var neden olmasin. Sonucta bendede asiri derecede photoshop, indesign, illustrator, freehand ve corel draw yetenegi var. Bu yüzden fotografciya pek ihtiyac duymuyorum.

Bu paylaşıma yüzeysel bakıldığı zaman pek bir sakıncası yok gibi görünüyor.
Fakat bu davranış fotoğrafçı arkadaşlarımızın bilgilerine saygısızlık gibi oluyor.
Ben mi yanlış düşünüyorum acaba?
Bence cok yanlis düsünüyorsunuz. Bilgisi ve tecrübesi olmayan kisiler eger grafikerim diye gecine biliyorsa fotografmakinasini kullananlar da fotografci olabilir diye düsünüyorum. Sonucta fotografi ceken makina ama kareyi cekime hazirlayan gözdür.:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-03-2009 #7
Evet ben sadece istekte bulundum. Mademki pastahanesi var ve kamerasi var neden olmasin. Sonucta bendede asiri derecede photoshop, indesign, illustrator, freehand ve corel draw yetenegi var. Bu yüzden fotografciya pek ihtiyac duymuyorum.

Bence cok yanlis düsünüyorsunuz. Bilgisi ve tecrübesi olmayan kisiler eger grafikerim diye gecine biliyorsa fotografmakinasini kullananlar da fotografci olabilir diye düsünüyorum. Sonucta fotografi ceken makina ama kareyi cekime hazirlayan gözdür.:rofl:
Üstün yeteneklerini var. Öyle ise neden bu bilgilerinizi forumda paylaşmıyorsunuz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-03-2009 #8
Bİlgisi ve tecrübesi olmayan kişiler grafikerim diye geçiniyor demişsiniz.
Bu onların problemi. Yalan söyledikleri için birçok zorlukla karşı karşıya kalıyorlar.
Onlar yanlış yapıyor diye siz de mi yanlış yapacaksınız?...
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-03-2009 #9
Benim de bir fotoğraf makinem var ama daha doğru düzgün net fotoğraf bile çekemiyorum.

Tamamen sorunsuz fotoğraflar elbette profesyonel bir fotoğraf makinesi ve çekim tekniğini iyi bilen kişilerce gerçekleştirilir.

Bu konuda iyi düşünelim Her türlü pastane ürünü istekte bulunabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bulunabilirsiniz, istekte, pastane, türlü, ürünü