Hera Entertainment Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Hera Entertainment Logo Çalışmam ...

Selman AY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selman AY

Grafiker / Antalya

Alt 08-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hera Entertainment bilim kurgu oyunları geliştirme stüdyomuz için yaptığım logo. Görüşlerinizi bekliyorum, fazla abartılı bir logo olmamasına özen gösterdim, sade bir çalışma.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konsepte uygun, başarılı.
Bu mesajdan alıntı yap
asdasdaerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 08-05-2011 #3
Güzel bir çalışma ama bana göre H harfi garip durmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Selman AY

Grafiker / Antalya

Alt 08-05-2011 #4
konsepte uygun, başarılı.
Evet bilim kurgusal bir konsepte uygun yapmaya çalıştım, demek ki bunu yansıtabilmişim. Yorumun için teşekkürler.

Güzel bir çalışma ama bana göre H harfi garip durmuş.
Beğenmene sevindim fakat H harfinin garipliğinden kastını anlayamadım. Bildiğimiz klasik H harfi Hera Entertainment Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ironspider isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ironspider

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 08-05-2011 #5
Diğer harfler klasik olmayınca H harfi garip durmuş.. Doğru tespit ama güzel olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap

Selman AY

Grafiker / Antalya

Alt 08-05-2011 #6
Diğer harfler klasik olmayınca H harfi garip durmuş.. Doğru tespit ama güzel olmuş...
Hmm anladım, ama şimdi H harfi diğer harflere göre daha az değişken bir yapıya sahip. Mesela A harfi veya S harfi gibi pek çok şekilde yazılması mümkün değil, harfin çizgileri en fazla buna elveriyor, ama bu logoda bütünlüğü bozacak şekilde garip durmuyordur sanırım? :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 08-05-2011 #7
Evet bilim kurgusal bir konsepte uygun yapmaya çalıştım, demek ki bunu yansıtabilmişim. Yorumun için teşekkürler.

Beğenmene sevindim fakat H harfinin garipliğinden kastını anlayamadım. Bildiğimiz klasik H harfi Hera Entertainment Logo Çalışmam
H harfi klasik diğerleri daha süsülü o yüzden garip durmuş dedim Hera Entertainment Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Selman AY

Grafiker / Antalya

Alt 08-05-2011 #8
H harfi klasik diğerleri daha süsülü o yüzden garip durmuş dedim Hera Entertainment Logo Çalışmam
Evet haklısınız diğer harfler biraz süslü kalıyor H harfinin yanında. H harfi için alternatifleri denedim fakat gerçekten en çok yakışanı bu klasik H harfi oldu. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 08-05-2011 #9
Evet haklısınız diğer harfler biraz süslü kalıyor H harfinin yanında. H harfi için alternatifleri denedim fakat gerçekten en çok yakışanı bu klasik H harfi oldu. :angel:
o zaman denecek tek şey var Hera Entertainment Logo Çalışmam ellerine sağlık güzel olmuş Hera Entertainment Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
berkojan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkojan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-05-2011 #10
gayet güzel hocam. arkadaşların tespitleride doğru ama dediğin h harfi estetik bir yapıya sahip olmadığı için böyle yazmak zorunda kalıyorsun. ama yinede gayet güzel olmus. ellerine emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışma, entertainment, hera, logo