Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Web Tasarımı - Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar bir bağımsız distribütöre hazırlamakta olduğum web sitesini, daha iyisini yapabilmek amacıyla sizlerle paylaşıyorum. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. :blush: " " " Bu arada bu resim ...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar bir bağımsız distribütöre hazırlamakta olduğum web sitesini, daha iyisini yapabilmek amacıyla sizlerle paylaşıyorum. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler. :blush:
"

"

" Bu arada bu resim css stili hazırlanmış index hali. Sağ köşedeki düz köşeler yok, soldaki gibi ovaller. Tam sayfaya ayarlanmış olduğu için resim fazla büyümesin diye kestim. "
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 30-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerinize sağlık, amacına uygun bir çalışma olmuş.Fakat, bir kaç öneride bulunmak istiyorum Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım;

->Kilo Kontrolü

->İç Beslenme

->Dış Beslenme

->Temel Herbalife ürünleri menünülerini; 2 menüyü sol' a, 2 menüyü sağ'a koyarak denerseniz ve ortayada bilgiler gelecek şekilde yerleştirirseniz, daha hoş görünmez mi? Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım
Banner daki boş kısma; siteyi tanıtıcı el yazısı ile eğik bir slogon koysanız, boşluğu doldurmuş ve daha hoş bir görünüm çıkartmış olursunuz Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Emeğinize sağlık, hoş bir çalışma olmuş.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #3
Ellerinize sağlık, amacına uygun bir çalışma olmuş.Fakat, bir kaç öneride bulunmak istiyorum Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım;

->Kilo Kontrolü

->İç Beslenme

->Dış Beslenme

->Temel Herbalife ürünleri menünülerini; 2 menüyü sol' a, 2 menüyü sağ'a koyarak denerseniz ve ortayada bilgiler gelecek şekilde yerleştirirseniz, daha hoş görünmez mi? Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım
Banner daki boş kısma; siteyi tanıtıcı el yazısı ile eğik bir slogon koysanız, boşluğu doldurmuş ve daha hoş bir görünüm çıkartmış olursunuz Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Birde index' de yeşil ince bir çerçeve kullanmanızı öneririm...daha toplu ve hoş görünecektir.

Emeğinize sağlık, hoş bir çalışma olmuş.

İyi çalışmalar...
Menüleri nasıl koyacağımı tam anlayamadım . Hepsini yanyana mı koyayım yani ? Öyle olursa yatayda kullandığım piksel uzunluğu çok büyüyor. Çözünürlüğü düşük olan bilgisayarlarda sayfa kayacaktır. Oldukça uzun. Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım Yanlış anladıysam daha açar mısınız?

Banner için tavsiyeniz için teşekkür ederim. Henüz yapım aşamasında olduğunu belirtmiştim zaten. Oraya flash koymayı düşünüyorum. Henüz kafamda bir şey oluşturmadığım için başlamadım.

Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim yorumunuz için. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 30-04-2009 #4
Sitenin göbek kısımı çok zayıf kalmış. Görsellerle biraz desteklenmesi gerek. Top kısmındaki küçük küçük fazladan resimler kısmı da çok bölünmüş. 6 tane büyük fotoğraf daha şık duracaktır.

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #5
Sitenin göbek kısımı çok zayıf kalmış. Görsellerle biraz desteklenmesi gerek. Top kısmındaki küçük küçük fazladan resimler kısmı da çok bölünmüş. 6 tane büyük fotoğraf daha şık duracaktır.

Saygılar...
Göbek kısmı dediğiniz yerin alt kısmına yazı gelecek. Ama üst kısmına görsel ekleyebilirim. Küçük resimleri konusunda da bir büyük resim eklemeyi deneyeyim.

Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 30-04-2009 #6
Menüleri nasıl koyacağımı tam anlayamadım . Hepsini yanyana mı koyayım yani ? Öyle olursa yatayda kullandığım piksel uzunluğu çok büyüyor. Çözünürlüğü düşük olan bilgisayarlarda sayfa kayacaktır. Oldukça uzun. Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım Yanlış anladıysam daha açar mısınız?

Banner için tavsiyeniz için teşekkür ederim. Henüz yapım aşamasında olduğunu belirtmiştim zaten. Oraya flash koymayı düşünüyorum. Henüz kafamda bir şey oluşturmadığım için başlamadım.

Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim yorumunuz için. :angel:
Evet, çözünürlüğü farklı bir pc' de kayacaktır...Fakat demek istediğim; yanyana koymak değil, yerlerini değiştirmekti Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım
Şöyle gösteriyim, izninizle :

Banner da flash kullanırsanız, eminim çok daha güzel olacaktır. Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Tekrar, elinize sağlık.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #7
Evet, çözünürlüğü farklı bir pc' de kayacaktır...Fakat demek istediğim; yanyana koymak değil, yerlerini değiştirmekti Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım
Şöyle gösteriyim, izninizle :...

Banner da flash kullanırsanız, eminim çok daha güzel olacaktır. Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Tekrar, elinize sağlık.
Kolay gelsin...
Şimdi anladım. Bu şekilde daha iyi olur değil mi ? Ama yanlış ayırmışsınız. İç beslenmeyle dış beslenmeyi bu şekilde ayırırsam iyi olmaz. :smile:
Çok teşekkür ederim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 30-04-2009 #8
Şimdi anladım. Bu şekilde daha iyi olur değil mi ? Ama yanlış ayırmışsınız. İç beslenmeyle dış beslenmeyi bu şekilde ayırırsam iyi olmaz. :smile:
Çok teşekkür ederim. :smile:
Evet, aynı şeyi ben de düşündüm..o yüzden ilk yorumumda uygun 2 menüyü sola...diğer 2 sinide sağa koyun demiştim Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım Siz menülere göre ayarlarsınız.

Sadece göstermek için uyguladıgımdan, detaylı uğraşmadım :angel: Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Rica ederim, kolay gelsin tekrar.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #9
Evet, aynı şeyi ben de düşündüm..o yüzden ilk yorumumda uygun 2 menüyü sola...diğer 2 sinide sağa koyun demiştim Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım
Sadece göstermek için uyguladıgımdan, detaylı uğraşmadım :angel: Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

Rica ederim, kolay gelsin tekrar.
:smile: Çok teşekkür ederim. Detaylı değil diyorsunuz ama uğraşmanız bile onure etti beni.

:cool: Size de kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2009 #10
Güzel bir çalışma olmuş fakat Herbalife adında internette izinsiz yayın yapmak yasaktır. Bu web sitesini yaptıran arkadaşın internetten ürün tanıttığını görmeleri bile ürün dağıtımlarını kesmelerine neden olacaktır. Zannedersem bunu biliyordunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları