Herkes baksın lütfen...Ülkemiz için!

İllüstrasyon Çalışmaları - Herkes baksın lütfen...Ülkemiz için! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar şu teknoloji çağında Türkiye de ciddi anlamda tasarımcı sorunu var. Milyonlarca yetenekli Türk gencinden sadece bir kaç kişi su yüzüne çıkmış durumda ekmek yemektedirler.Bunun sebebi bilenlerin bilmeyenlere ...

hakanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanay

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şu teknoloji çağında Türkiye de ciddi anlamda tasarımcı sorunu var. Milyonlarca yetenekli Türk gencinden sadece bir kaç kişi su yüzüne çıkmış durumda ekmek yemektedirler.Bunun sebebi bilenlerin bilmeyenlere anlatmaması bencillik yapmasıdır.Avrupa da çok fazla kişi bu işten para kazanmaktadır.Arkadaşlar bir şeyleri öğrenmek birilerini taklit etmekle başlar fakat geliştirmek sizin elinizdedir.Bu yüzden taklit yapmaya yönelik bir site buldum. buradan başlamak istiyorum.Bütün bilen anlayan arkadaşlardan ricam buradaki çalışmaları Türkçe olarak Türk sitelerinde Türk halkının hizmetine sunmalarıdır.Dil bilgisi hatası yaptıysam affola.Sözlerimi şu şaheser muhabbetle bitirmek istiyorum.Sen bana bir limon versen ben de sana bir limon versem ikimizde de yine bir limon olur. Ancak sen bana bir bilgi bende sana bir bilgi versem, ikimizde de iki bilgi olur.

Illustration | Psdtuts+
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AyseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseV

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 11-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
site cok guzelmis , turkce bir site olsa daha iyi olurdu tabi dediginiz gibi..
Bu mesajdan alıntı yap

hakanay

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 13-03-2010 #3
Türkçesini talep ettik ama üstadlarımız ses çıkarmıyolar. Bildiklerini öbür tarafa götürcekler ya varsın dursun onlarda...Biz böle en tepeye çıkarız. En ileri de biz oluruz!!! Herkes bakıp geçsin kimse zahmet etmesin.Bigün bunun acısı çıkar bizden. Ucu size de deyer bize de.He biz olmasak da çocuklarımıza torunlarımıza geleceğimize mutlaka dokunur acılar...
Bu mesajdan alıntı yap

hakanay

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 14-03-2010 #4
Bu sese kulak verin bilge kişiler...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
illustration, jpg, photoshop, psd, tutorial