Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın.

Graficafe - Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın. Sponsorlu Bağlantılar Bu konumuzda herkes yaşadığı bir komik olayı anlatcak. İlk ben anlatıyorum. İşyerindeyiz, ailecek çalışıyoruz. Abimin doğum günüydü, bizden pasta bekliyordu. Amcam dışarı çıktı. Matrak biridir. Abim pasta getircek ...

karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 07-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda herkes yaşadığı bir komik olayı anlatcak.
İlk ben anlatıyorum.

İşyerindeyiz, ailecek çalışıyoruz. Abimin doğum günüydü, bizden pasta bekliyordu. Amcam dışarı çıktı. Matrak biridir. Abim pasta getircek sandı ama amcam
markete gitmiş 5-10 tane mum almış. Kocamanda karpuz.Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın. Mumları karpuzun
üstüne koymuş yakmış. Gelen geçen gülüyomuş. Abim sevinçle kapının önüne geldi. Bir de ne görsün. Kocaman karpuzun üzerinde mumlar. Amcam iyi ki doğdun
İlyas iyiki doğdun İlyas. Yaşadığım en komik hikayelerden biri ilerideki mesajlarda
daha da yazıcamHerkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hiç kimse komik olay yaşamadı mı?
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-08-2009 #3
Bu konumuzda herkes yaşadığı bir komik olayı anlatcak.
İlk ben anlatıyorum.

İşyerindeyiz, ailecek çalışıyoruz. Abimin doğum günüydü, bizden pasta bekliyordu. Amcam dışarı çıktı. Matrak biridir. Abim pasta getircek sandı ama amcam
markete gitmiş 5-10 tane mum almış. Kocamanda karpuz.Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın. Mumları karpuzun
üstüne koymuş yakmış. Gelen geçen gülüyomuş. Abim sevinçle kapının önüne geldi. Bir de ne görsün. Kocaman karpuzun üzerinde mumlar. Amcam iyi ki doğdun
İlyas iyiki doğdun İlyas. Yaşadığım en komik hikayelerden biri ilerideki mesajlarda
daha da yazıcamHerkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın.
Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın. :lol:
çok güldüm yaa Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın.
senin amca matrakmış Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın.
buarada ben anlatmayayım ki dün anlattım bir ikincisini site kaldırmaz valla Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın. Herkes Yaşadığı Komik Olayı Anlatsın. :lol:
Bu mesajdan alıntı yap