Herkese Bir Merhaba da benden olsun:)

Hoşgeldiniz - Herkese Bir Merhaba da benden olsun:) Sponsorlu Bağlantılar Evet yeni üye oldum ve bütün üye arkadaslara başarılar dilerim yarışma başlamıştır:cool1: -- Hepinizi Saygıyla Selamlıyorum... Mersin'de serigrafi baskı işiyle uğraşmaktayım. Sitenizin (sitemizin) en yeni ve genç üyesi ...

Mehmet Kaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Kaya(49)

Grafiker / Mersin

Alt 30-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet yeni üye oldum ve bütün üye arkadaslara başarılar dilerim yarışma başlamıştır:cool1:

-- Hepinizi Saygıyla Selamlıyorum...

Mersin'de serigrafi baskı işiyle uğraşmaktayım. Sitenizin (sitemizin) Herkese Bir Merhaba da benden olsun:) en yeni ve genç üyesi olarak (39 yaşındayım ama 19'unda gösteriyorum) Herkese Bir Merhaba da benden olsun:))))))) aranızda yerimi almaya çalışayım.

Kendime ait olan işyerimizde
1-Patron olarak ben (nasıl patronsam çalışmaktan anam ağlıyor) Herkese Bir Merhaba da benden olsun:))
2-Ustabaşı olarak eşim (mecburen ustabaşı) Herkese Bir Merhaba da benden olsun:)
3-Çırak olarakta kızım ve oğlum (yine mecburen en azından zam istemiyorlar) Herkese Bir Merhaba da benden olsun:))))))))
Çalışıyoruz.

Dünyanın en bilinmeyen yazarı olarak aranızdayım.

Sağlığın en büyük servet olduğunu unutmamanızı ve kendinizle barışık olarak güzel günler geçirmeniz dileği ile...

Mehmet Kaya
.................................................. .................................................. .......................................
Not: Biraz sakar olduğumdan saçlarımı bir türlü uzatamıyorum her traş olduğumda permatik elimden kayıp saçlarımı da kesiyor Herkese Bir Merhaba da benden olsun:)))))))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 30-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş geldiniz ... İlk görünce 18 sandım yaşınızı ama :P 19 müş
Bu mesajdan alıntı yap

Mehmet Kaya(49)

Grafiker / Mersin

Alt 30-06-2007 #3
Benim forum niye iki tane ben bitane açtıydım arkadaslar valla billaHerkese Bir Merhaba da benden olsun:))))))
dermişim.

Sayın yetkili üstadım iş size düşüyor sanırım niye olduğunu anlamadım Herkese Bir Merhaba da benden olsun:)
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 30-06-2007 #4
hoşgeldiniz aramıza
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2007 #5
hoşgeldiniz....

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 30-06-2007 #6
Aramıza hoşgeldiniz mehmet bey daha önce görev yaptığım bir forumdada sizi görmüştüm. Belki hatırlarsınız. Herkese Bir Merhaba da benden olsun:) Herneyse aramıza hoşgeldiniz. Serigrafi hakkında sahip olduğunuz bilgileri biliyorum. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız Herkese Bir Merhaba da benden olsun:)
Bu mesajdan alıntı yap
piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-06-2007 #7
hoşgeldiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2007 #8
Aramıza hoşgeldiniz. Herkese Bir Merhaba da benden olsun:) Memnun olduk sizi burda gördüğümüze.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-06-2007 #9
Mehmet Bey; selamınızla fark edildiniz. Sanırım ilerleyen zamanlarda çok hoş muhabbetler ve bilgi paylaşımları da yaşayacağa benziyoruz. Hoş geldiniz. Sizin gibi gençleri aramızda görmekten kendi adıma ve site yönetimi adına mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Hoş geldiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Mehmet Kaya(49)

Grafiker / Mersin

Alt 02-07-2007 #10
Gökhan Tekin üstadım o küpeyi bir yerden gözüm ısırıyor diye klasik bir laf edeyimHerkese Bir Merhaba da benden olsun:))

Açtığım forumda yazanlar veya yazamayanlar hepinize teşekkür ederim.
Malumunuz havalar sıcak ama bu sitede ayrı bir sıcaklık hissettim desem yalan olmaz.
Her ne kadar mesleğimde 25 seneyi doldurmuş olsamda kendimi çırak olarak görüyorum. Görme sebebim bilgiye her zaman aç olduğumdan olsa gerek.
Bildiklerimiz bilmediklerimizin yanında zerre bile değildir. Ama olaki sitede ki üye arkadaslarımızdan branşımla ilgili olarak bildiğim konularda sorusu olan varsa ve biliyorsam paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Küçük not:
1- Mac kullanıcısıyım
2- Freehand kullanıcısıyım
3- 25 yıldır serigrafi baskıyla iç içeyim.
4- 15 yıldır kendi atelyemde çalışıyorum. (Bu konuda sorusu olan olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım)
5- Grafikerim diyemem ama kendi atelyemde üretilen her türlü işin tasarımlarını kendim yapıyorum veya çiziyorum.
6- Genç arkadaslara özellikle tavsiyem şudur: Bir veya bir çok proğramı bilmek asla grafikerlik değildir unutmayalım.
7-Rapido-milimetrik kağıt-aydınger-letraset-raylı kameralar-episkop-agranizör-şase-karanlık oda-pikaj-mohtaj gibi grafik tasarım vb çalışmaların mutfağından geldiğimden dolayı bilgisayar kullanmak benim için çok büyük bir nimettir. (gençlerimizin bilgisayarın ve şimdiki teknolojinin kıymetini bilmeleri açısından söyledim)
8-Üye arkadaslar yadırgamasınlar herkese üstad diye hitap ederim. (herkese saygımdan dolayı)
9-Üye arkadaslarımızdan ve özellikle gençlerden ricam üslubumuza davranışımıza lütfen dikkat edelim.
10-Nick veya lakap benzeri kelimelerle kendimi tanıtmayı yada bilinmeyi sevmediğimden adım ve soyadımla üye oldum. Başka sitelerde de adım soyadımla üyeyim. (Bu konuda nedense çok tutucuyum ve sonuna kadarda bunu koruyacam)

HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNARIM

Birde grafikerler için söz edeyimHerkese Bir Merhaba da benden olsun:))
Grafikerler günümüzün bilinmeyen isimsiz kahramanlarıdır birer neferdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
herkese, bir, merhaba, benden, olsun