Herkese Merhaba

Hoşgeldiniz - Herkese Merhaba ...

Herkese Merhaba
mavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi

Grafiker / Sakarya

Herkese Merhaba

Alt 28-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Grafikerler.net üyeleri...
Forumunuza yeni üye oldum adettendir bir Merhaba diyelim tanışalım siz saygıdeğer üyelerle... Yeni bir oluşum içindesiniz sanırım bu yeni yolunuzda bahtınız açık olsun. Ben bilgisayar kullanmaya başladığımdan bu yana grafikle uğraşıyorum fakat profesyonel olarak 4 yıldır grafiklerlik yapıyorum denilebilir.

Güzel bir platform oluşturmuşsunuz fakat daha iyiyi yakalamak açısından kendimce eksik gördüğüm yerleri söylemek isterim;
  • [COLOR="Blue"]İlk olarak gözüme çarpan forumda default vBulletin temasının kullanılması, bence pek iyi durmamış neden derseniz bir Grafikerler Topluluğu forumuna çok daha sağlam bir tema yakışır. Umarım bu konu üzerinde çalışmalarınız vardır.[/COLOR]
  • [COLOR="Green"]Daha sonra gözüme çarpan bir yanlış ise foruma üye olanlara gelen otomatik mail şablonundaki hataydı "Bütün vBulletin-Türkce yönetimi olarak Sizi Saygiyla Selamliyoruz." yazıyor hazır yapıda .. sanırım Grafiklerler Yönetimi olacak : )[/COLOR]
  • [COLOR="Red"]Son olarak 2-3 şey daha söyleyip bitirmek istiyorum, Logonuz güzel olmuş fakat keşke header kısmında tamamını kullansaydınız diye düşünüyorum. Forum kategorilerini bence iyice bi gözden geçirip daha düzenli ve sistematik birşekilde oluşturmak gerekli görüşündeyim. Ayrıca Adobe InDesign forumları başlığına "Indesing" yazmışsınız InDesign olarak düzeltirseniz sevinirim : ) bir de forumda Türkçe olmayan bazı kısımlar mevcut.[/COLOR]

Bu görüşlerimi dikkate alacağınızdan eminim çalışmalarınızda başarılar dilerim yolunuz açık olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 28-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hızlı bir giriş teşekkürler fikirleriniz için hoşgeldinizHerkese Merhaba
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-07-2007 #3
Sayın mavi ;
GRAFIKERLER.NET yeni bir portal olmak ile beraber eksiklikleri var tabiki değindiğiniz konular ile admin ilgileniyor. Tema demişsiniz. Tema nın ve görünüşün önemli olduğunu yönetimde biliyor. Ancak Default tema nın sizlere sunduğu hızlılık hiç bir temada mevcut değil. Ayrıca Grafikerlik ve Webmasterlığı lütfen birbirine karıştırmayalım Herkese Merhaba. Yakında çok sade ve güzel bir tema ile karşınızda olucak grafikerler.net .
İyi forumlar =)
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

mavi

Grafiker / Sakarya

Alt 28-07-2007 #4
Ayrıca Grafikerlik ve Webmasterlığı lütfen birbirine karıştırmayalım Herkese Merhaba.
karıştırdığım yargısına nerden vardınız anlayamadım Herkese Merhaba

İçerisinde çok fazla resim bulunan temanın ağırlık yapıcağını yazarken ben de düşündüm fakat sadece CSS ayarları ile çok hızlı çalışan bir tema oluşturmak mümkün.
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2007 #5
hoşgeldinizz...
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2007 #6
wowww iyi giriş yapmış hocam valla Herkese Merhaba hoşgeldiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2007 #7
hoşgeldiniz...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

mavi

Grafiker / Sakarya

Alt 28-07-2007 #8
Hoşbulduk arkadaşlar önemli olan iyi giriş yapmak falan değil tabi önemli olan forumun eksiklerinin giderilmesi ve güzelleşmesi. Asla öyle ahkam kesme gibi bir amaçla yazmadım bunları sadece gözlemlerimi belirttim...

İsim ve düşünce güzel aynı tarz bir forumu 3 sene önce falan ben de oluşturmuştum vBulletin yapısı ile.. fakat maddi manevi bazı olumsuzluklar oldu yürümedi.. Burayı bulunca eski günleri hatırladım birden Herkese Merhaba
Bu mesajdan alıntı yap
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 28-07-2007 #9
hoşgeldin mavi umarım iyi bir paylaşımı elde ederiz...!!
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2007 #10
Sayın Mavi,

Dikkatiniz, ilginiz ve güzel düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler Herkese Merhaba
Hoşgeldiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
blue, blu, blau, mavi