Herkese Merhaba

Hoşgeldiniz - Herkese Merhaba ...

Herkese Merhaba
Ningishzida isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ningishzida

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Herkese Merhaba

Alt 29-01-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, kendimi bildim bileli logo tasarımlarına karşı inanılmaz bir ilgim var. Karakalem bir şey çiziyorum ama herhangi bir program kullanmadım hiç. Merak ettiğim birkaç husus var, ben 31 yaşındayım acaba bu yaştan sonra bu konuda uzmanlaşabilir miyim? Eğitim hayatı nasıl oluyor? Üniversitelere özel yetenek sınavı ile mi giriyorsunuz sadece yoksa ÖSYM sınavı da etkili mi? Bireysel olarak bahsettiğim alanda, kendi imkanlarımla geliş kaydedebilir miyim?

Hepinize saygı ve sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 29-01-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle hoşgeldiniz program öğrenmeye ya da mesleğe başlamak için bence karakalem yaptıklarınızı forumda paylaşıp ustalarımızın fikirlerini almalısınız daha snra kendinize bir yön verebilirsiniz kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Ningishzida

Alt 29-01-2017 #3
Çalışmalarım:

1) Çalışmalarımda hayali bir şirket belirliyor ve ona göre tasarımlar yapıyorum. Misal bu bir deri ürünleri firması için yapmış olduğum bir isim ve logo çalışması idi.

Herkese Merhaba

2) Bu çalışmada ise bir tekstil firmasını düşünerek çizdim. Geleneksel lale motifini baz alarak oluşturduğum bu logo için yine bir lale çeşidini baz alarak renkleri belirlerim.

Herkese Merhaba
Bu mesajdan alıntı yap

Ningishzida

Alt 29-01-2017 #4
öncelikle hoşgeldiniz program öğrenmeye ya da mesleğe başlamak için bence karakalem yaptıklarınızı forumda paylaşıp ustalarımızın fikirlerini almalısınız daha snra kendinize bir yön verebilirsiniz kolay gelsin
Tşk ederim, hoş bulduk. Çalışmalarımdan birkaç tanesini yükledim. Size belki çok amatörce gelecek fakat fikirleriniz benim için çok önemli, lütfen yorumlarınızı ve eleştrilerinizi esirgemeyin. Herkese Merhaba
Bu mesajdan alıntı yap