herkese selam

Hoşgeldiniz - herkese selam Sponsorlu Bağlantılar ben lise 3 anadolu kız meslek grafik ve fotoğraf bölümü öğrencisiyim.geçen ay İstanbul bakırköyde grafik kursuna gittim.çünkü okulumuzda yeterli bilgi vermiyorlar.neyse işte bende corel ve indesign programı yok.netten ...

herkese selam
angelgirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelgirl

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

herkese selam

Alt 15-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben lise 3 anadolu kız meslek grafik ve fotoğraf bölümü öğrencisiyim.geçen ay İstanbul bakırköyde grafik kursuna gittim.çünkü okulumuzda yeterli bilgi vermiyorlar.neyse işte bende corel ve indesign programı yok.netten indirmeye çalıştım olmadı.bana yardımcı olursanız sevinirim.bu arada adım duygu 16 yaşındayım.Tekirdağda yaşıyorum.şimdiden hoşbuldum (genç grafiker aday adayı) herkese selam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 15-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldin,iyi paylaşımlar
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2008 #3
Hoşgeldiniz angelgirl.
Bu mesajdan alıntı yap
cem bulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 15-07-2008 #4
hoşgeldin... cd'sini elde etmen gerek programların... kırık cd ler var bulursun. netten indirdiklerinin bir çoğu bir aylık deneme çıkıyor. en iyisi elinde cd nin bulunması.
indesign çalışırsan corele el sürmezsin.. grafikerlerin çoğu corele tabelacı programı diyorherkese selam ben dahil.... photoshop ve indesign sana yeter. hatta hepimize yeter de artar bile. ama illustratar'ı es geçme. tam bir çizim sanatı programı...
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2008 #5
hoşgeldiniz lütfen forum kurallarını okumayı ihmal etmeyiniz bu isteğinize bu forumdan yardım alamazsınız kurallarda bu açıkca yazılıdır, warez paylaşım yasak... Eğlenceli forum

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
angelgirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelgirl

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Alt 16-07-2008 #6
teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığınız için.zaten ben bu programı nerden(hangi dükkanlarda satılır) bulabilirim diye anlatmaya çalışmıştım yani bu forumda paylaşılmasının yasak olabileceğini düşünmüştüm
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 16-07-2008 #7
işinde usta bir pc dükkanina gittiginde sana yardimci olabilecekleri kanısındayım...şarköyde bir yer sna yardımcı olur dicem ama uzak tekirdagdan şarköy herkese selamD
Bu mesajdan alıntı yap
DENIZ gozlum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DENIZ gozlum

Grafiker / İzmir

Alt 30-07-2008 #8
hoşgeldin bende anadolu meslek lisesindeyim yani eski adıyla kız meslek....grafik tasarım bölümünde okuorum ve bu sene tanıştım bu bölümle çok mutluyum....iyiki varsın GrAfİk tAsArIMherkese selam
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
herkese, selam