Herkese SeLam (:

Hoşgeldiniz - Herkese SeLam (: ...

Herkese SeLam (:

Herkese SeLam (:

Alt 07-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam Arkadaslar AbileLerim Ablalarım...
Foruma 1 Haftadır takip Ediorum. GüseL Hos Bi Forum (: Ve Bugunde Uye Oldum (: Ben Ahmet 17 Yasındayım. İstanbul Kadıkoyde Oturuyorum. 3 Yıldır ForumLarda Sürtüyorum ve (: Amatör Çapta Web Tasarımla Ugrasıyorum. SMF Bir Forumum Var. Girmenizi Tavsiye Etmem Cok Skıcı :P 2 bck Yıldır PhotoshopLa Ugrasıyorum. İleriki Zamanlarda Calısmalarımı Koyucam. Görüşlerinizi Önerilerinizi Ve Rezilliklerimi Söylemenizi Bekliyorum (: Nese Ya Cok Konustum Yine (: Herkese İyi Paylaşımlar Herkese SeLam (: Kolay GeLe Herkese SeLam (:

Herkese SeLam (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar ♥муѕтєяу♥.

Burası grafikerler.net. İnan buradaki herkes Türkçeyi çok düzgün kullanmaya çalışıyor ve grafikerler.net internet dilini hiç sevmiyor. Burada ağabeylerin ve ablaların sana düzgün konuşmaya gayret et demeden ben demek istedim...

Aramıza hoş geldin. Bir forumun varmış. Bu yüzden forumların kuralları olduğunu biliyorsun demektir. Grafikerler.net in kurallarını umarım okumuşsundur. Lütfen mesaj yazarken tüm cümleleri bold ve BÜYÜK harf ile yazılmaması gerektiğini sanırım kuralları okurken gözünden kaçırdın. İnanıyorum ki kurallarımıza uyduğun sürece forumumuzu sende kendi forumun kadar seveceksin.

Tekrardan hoş geldin.

Saygılarımla...

Gökhan TEKİN
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 07-11-2008 #3
sevgili gökhan çok güzel anlatmış başka söze gerek yok.
Seviyeli saygılı ve doğru telaffuz çizgisinden kaçmadığınız sürece çok zevkli olacağından eminim
ayrıca 17 yaşınızın vermiş olduğu olgunluğu artık göstererek cümleler kurmanızda fayda var
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
herkese, selam

« slm | selamm »