Herkesin Dikkatine

İş Arayan İlanları - Herkesin Dikkatine Sponsorlu Bağlantılar Grafiker olarak iş arıyorum senelik verdiyi deniyimim var bodrumda yaşıyorum kalacak yer oldyu sürece türkiye genelinde çalısırım bana ulasmak isteyenler Gsm: iletişim bilgileri yayınlamak yasak den her zaman ...

Herkesin Dikkatine
fdkajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fdkajans

Forumdan Uzaklaştırıldı

Herkesin Dikkatine

Alt 27-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak iş arıyorum senelik verdiyi deniyimim var bodrumda yaşıyorum kalacak yer oldyu sürece türkiye genelinde çalısırım bana ulasmak isteyenler Gsm:iletişim bilgileri yayınlamak yasak den her zaman ulaşabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olacaksınızdır.

Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksiniz silinecektir.

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
yayinci06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yayinci06

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-09-2009 #3
ankara'da faaliyet gösteren yayınevi için dışardan yazacak dizgici arıyoruz. işimiz devamlı olacaktır. yayınevimiz DGS-ALES-KPSS ağırlıklı çalışmaktadır. nasıl ilan vereceğimi anlayamadım herkesten özür dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
dolly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dolly

Hiç Biri / Muğla

Dosya19

Bodrumda çalışacak deneyimli grafiker arıyoruz

Alt 20-06-2010 #4
Merhaba,
Biz Bodrumda yaz-kış çalışabilecek, Corel ve Photoshop bilen grafiker arıyoruz. Eğer hala çalışmak istiyorsanız ltf özgeçmişinizi ve iletişim bilgilerinizi cvlerburaya at gmail dot com adresine yollayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dikkatine, herkesin