Herkeze selamlar Cok acıl yardımlarınza ıhtıyacım var

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Herkeze selamlar Cok acıl yardımlarınza ıhtıyacım var ...

lusy90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lusy90

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Herkeze
A4 1 kırımlı bır ıs hazırlıycam elımde fotoğraflar var photoshopda yapmaya karar verdım fakat bu bana verılen fotoğrafları baskıya en uygun sekılde nasıl hazırlayabılırm bır yolu varmı ve corelde sayfaları yan yana yada aynı dokumanın ıcerısnde 2 sayfa olarak calısabılıoduk yada freehanda ama photosopda ılk defa hazırlycam bole sayfa dakı boyutları nasıl vermelıyım 2 tan a4 21+21=42 . 29,7 seklındemı eyer boyleyse sol kapak sağ kapak nasıl belırlıycem ve bu calısmayı baskıya en temız sekılde nasıl hazırlayabılırm ve kesım yerlerını nasıl belırtcem Cok ama cok teşekur ederım sımdıden yardımcı olursanız cok sevınırm Yardımlarınza ıhtıyacım var :crying::crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lusy90

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Cok acıl yardımlarınızı bekllıorum lutfen Herkeze selamlar Cok acıl yardımlarınza ıhtıyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-11-2012 #3
Neden ikidefa konuyu acıyorsun ???
Bu mesajdan alıntı yap

lusy90

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2012 #4
Yardım eden olmadıgı ıcın kusura bakmayın kardesım
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #5
kardeşim söylediğim gibi wiev-new guide sonra arkalı önlü çalışmak istiyorsan 21 cm dersin tam ortadan ayırır sana . sonra image canvas size'danda 3mm lik sağ sola üst al olmak üzere boşluk ayarlarsın.. mantık aynı arkalı önlü ve ek olarak 2 kırım daha çalışmak istiyorsan bu sefer cetveli aynı mantıkta gidiceksin. 21+21=42 cm etti 21+21+21=63 cm etti sonra 4 sayfaya ayırmış olursun kendine .. kolay gelsin kardeşim yine anlamazsan çekinme sor yardımcı olurum.
Bu mesajdan alıntı yap

lusy90

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #6
cok teşekkur ederım kardesım benım anladım anladım ama keske bi video yada bi resım hazırlaya bılsen cok daha ıyı olur gıne cok teşekur edeım ılgılendıgın ıcın yasım daha 17 ve cok ıs yapmaya calıısorm bır ajansda grafıkerlık yapıorum ısde cıkartıorum ama zorlanıorum taarım yaparken kendımı nasıl gelıştırebılırm renk dızaynı sayfa vs vs :S yadrdımcı olursanız cok sevınırm
Bu mesajdan alıntı yap