Hesap silimi

Forum Hakkında - Hesap silimi ...

Hesap silimi
NOGAYTURK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NOGAYTURK

Hiç Biri / Gaziantep

Hesap silimi

Alt 07-09-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba sitenizde yer alan hesabımın silinmesini ya da sınırsız banlanmasını istiyorum. Rica etsem banlar ya da siler misiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

NOGAYTURK

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 03-06-2019 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba sitenizde yer alan hesabımın silinmesini ya da sınırsız banlanmasını istiyorum. Rica etsem banlar ya da siler misiniz.
Merhaba aylardır hesabımı kapatmanızı ya da banlamanızı bekliyorum. Bilindiği gibi 5651 sayılı kanuna göre, veri içerik üreticilerinin sorumlulukları var. Sözleşmenizde şu ifade geçmekte: Kişisel Bilgilerinizi düzenleme ve silmek kanuni bir hakkınızdır. Bu işlemler Kontrol Paneli aracılığı ile yapılmaktadır. Nasıl Yapılacağı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle temasa geçiniz.

Hesabın banlanması ya da kapatılması bu kadar zor olmasa gerekir?
Sitede ilgilenecek yönetici yok mudur?

Sitenizde : İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan Grafikerler.net adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Grafikerler.net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.

Ayrıca http://www.grafikerler.net/iletisim.htm sayfanıza ulaşamıyorum.

Sizlere bir türlü ulaşamıyorum. Lütfen yardım eder misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

NOGAYTURK

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 31-08-2019 #3
1 yıldır hesabımın kapatılmasını, banlanmasını ya da silinmesini talep etmekteyim. Gerek mail adresiyle, bana doğum günü kutlaması mail adresine gerekse site içinde ve yine çeşitli mail adreslerine posta göndermeme rağmen kimseden yanıt alamıyorum. 5651 sayılı yasa ile içerik üretici olduğumuzu düşünüp, hesabımın kapatılmasını yine tekrarlıyorum. Bundan sonraki olabilecek herhangi bir olumsuzluktan sorumlu olmayacağım belirtmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

« Şikayet!!!!! | - »