hgrafik logo v2

Logo Tasarımları - hgrafik logo v2 Sponsorlu Bağlantılar Kendi matbaa ve reklamcılık hizmetleri ajansım için yapmış olduğum logo çalışması.. Beğenilerinize sunuyorum. :sweating: Yorumlarınızı beklemekteyim.. Şimdiden teşekkürler. :smile:...

hgrafik logo v2
hardz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

hgrafik logo v2

Alt 19-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi matbaa ve reklamcılık hizmetleri ajansım için yapmış olduğum logo çalışması.. Beğenilerinize sunuyorum. :sweating:

hgrafik logo v2

Yorumlarınızı beklemekteyim.. Şimdiden teşekkürler. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkan93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkan93(24)

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 19-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sade,cekici ve guzel hgrafik logo v2))
Bu mesajdan alıntı yap

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-06-2010 #3
teşekkürler hgrafik logo v2
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2010 #4
Emeğinize sağlık. Fakat kullanmış olduğunuz amblemi ne amaçla yaptınız ?

.................................................. .....................
ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!
Bu mesajdan alıntı yap

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-06-2010 #5
reklamcılık dediğimizde akla gelen ilk şey olan fikir kavramı fikir balonuyla temsil ediliyor.. balonun içinde h harfi var.buda kurumun isminin baş harfi.. h harfinin altından virgül gibi çıkan şey hem fikir balonunun biyerden çıktığına işaret ediyor hemde g harfini sembol ediyor. hg harfleri var gibi bir izlenim oluşturuyor..

bu arada yorumunuz için çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2010 #6
Düşünce güzel. Fakat uygulama üzerine biraz daha çalışılırsa daha güzel olacak gibi hgrafik logo v2. Kullanmış olduğunuz font yerine başka bir font kullana bilirsiniz hgrafik logo v2. Renk bakımından ise hoş olmuş. Başarılar...

.................................................. .....................
ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!
Bu mesajdan alıntı yap

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-06-2010 #7
zaten psd dosyası açık duruyor sürekli aşşağıda aklıma bişey geldiği gibi karalamaya başlıyorum hgrafik logo v2 magic wand tool ile fikir balonunun içinden h yi kesmiştim çok pütür pütür oldu onu çözemiyorum feather veriyorum yine olmuyor çözebilmiş değilim.. shadow veriyorum her hangi bir renk üzerinde kötü duruyor bu sefer. transparan zaten logo.. Sanki biraz daha çalışmam gerekli üzerinde.
Bu mesajdan alıntı yap
C-Larinase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Larinase

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 19-06-2010 #8
Fikir balonunu H nin üstüne gitirebilirsin. Düşünen bi h gibi benimkiside bi fikir ^^
Bu mesajdan alıntı yap

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-06-2010 #9
olabilir deneyip upload edeceğim. Teşekkürler fikir için hgrafik logo v2 yorum içinde.
Bu mesajdan alıntı yap
C-Larinase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Larinase

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 19-06-2010 #10
Hiç önemli değil hgrafik logo v2 Yeni yeni başladım bu işe bende siz benden daha tecrübelisiniz tabi ki. Ama 6 yaşından beri hep elime bi kalem alıp logo çizmişimdir. Microsofta bile ^^ O yüzden düşünclerimle övünüyorum :P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları