Hidayet Billboard tasarımı

Deneme Çalışmalar - Hidayet Billboard tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Billboard için tasarladığım çalışma yazılar çok olduğu için mecvuren böyle olmak zorunda kaldı yazıkk :S...

icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 27-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Billboard için tasarladığım çalışma yazılar çok olduğu için mecvuren böyle olmak zorunda kaldı yazıkk :S

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamam bilboard büyük tür bir sürü şey yerleştirilir ama bu çok fazla olmuş. Bence baştan düzenleme yapmalısın.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2012 #3
Çok sıkışık
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 28-08-2012 #4
tamam bilboard büyük tür bir sürü şey yerleştirilir ama bu çok fazla olmuş. Bence baştan düzenleme yapmalısın.
fazla olan ne ?
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-08-2012 #5
fazla olan ne ?
bilboard larda anlatılmak istenen düşünce, resim ve yazı uyumu ile anlatılır ve yazıdan çok resim kullanılır. Çünkü kimse oturupta o yazıları tek tek okumaz. arabayla bilboard ın önünden geçerken adamcağız yazdığın yazıları okuma fırsatını nerden bulsun? yada neden okumak istesin? Seninkinde fazla olan yazılar, az olan ise görsellik.
en anlaşılır bilboard tasarımlarını genelde giyim şirketleri kullanıyor. bi mankeni giydir sonra resmini çeker, resmin bi tarafına logosunuda yapıştırır. bitti. arabaya geçen bir insanın, önünde duran devasa bir manken genelde insanın gözüne batmıyor değil. ve bilboard amacına ulaşıyor. dikkat çeken markanın reklamı yapıldı.Kısaca basit, sade anlaşılır olman lazım.
Bilboard nasıl olmadır gibi makaleleri okuyup örnek incelemesin. yoksa bu tasarım olmaz. yaptığın bilboardı, el ilanına dönüştürmek olmuş.
kolay gelsin

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 28-08-2012 #6
Göz yorucu neyi okuyacağımı şaşırdım.
Bu mesajdan alıntı yap
5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-08-2012 #7
mor çok yorucu bi renktir

ayrıca çalışma çok karmaşık yazılarda iyi değil...
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2012 #8
Bir açık hava reklamcısı olarak şunu söyliyim bilboard ları hareket halindeyken görürsün yürürken veya araçla geçerken.. Şunu bil hiç kimse duraralk bilboard okumuyor.. Amacına Ulaşamaz bu reklam. Nacizane fikrim..
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 28-08-2012 #9
Çalışma olmamış.
Bu kadar çok yazı olmasını belli ki müşteriniz istemiş ama itiraz etmeli ve %70'ini elemeliydiniz.
Şahsen müşterim benden böyle birşey istediğinde yazıları kaldırıyorum. İlla ekliycez die tutturursa, en alta küçük puntolarla yazıyorum.
Ama illa da yazıları büyük yazacağız dediğinde artık günah bizden gidiyor.:tongueout:
Aslında bu çalışmayı paylaşmak hata diye düşünüyorum. Çünkü sizin de "yazık" deyişinizden yola çıkarak beğenmediğiniz bir çalışma olduğunu anladım ben.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 28-08-2012 #10
bu kadar yazı olmasını kesinlikle müşterim istedi ve müşterim bir bayandı kesinlikle itiraz hakkım yoktu neden beni anlamıyosunuz Hidayet Billboard tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları