Hidromobil Afiş

Afiş Tasarımı - Hidromobil Afiş ...

Hidromobil Afiş

Hidromobil Afiş

Alt 20-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hidromobil Projesi İçin Yapmış Olduğum Bir Afiş.... Kabul Gördü =)

Hidromobil Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baris_43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris_43

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 20-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vallahi çok hoşuma gitti hele o araç lap diye oturmuş ama bişey sorucam o A.İ.B.Ü logosu özelliklemi yamuk duruyor özellikle yaptıysan bence biraz göze batıyo ama helal olsun eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 20-08-2007 #3
HIDROMOBIL yazılmış ilk önce bu gözüme çarptı güzel bir afiş ancak tipografinin bazı kuralları ihlal edilmiş olarak karmaşa uyandırdı bende...

Genel olarak güzel ancak yukarıdaki dediğim hususlar dikkate alınmalı bence...
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 20-08-2007 #4
görünüş olarak güzel bi çalışma çok karışık olmuş bunun nedenide yazıların çokluğu, tam bi çorba olmuş ama kabul edildiyse sorun yok demektir...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-08-2007 #5
araba görseli harikada yazı özelliklede iletişim bilgileri okadar büyükki boğmuş işi. biraz daha estetiğe dikkat edersek daha güzel bir iş çıkacak.iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsxfile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsxfile

Grafiker / Samsun

Alt 20-08-2007 #6
En alttaki iletişim bölümü, aşırı karmaşık olmuş. Görsele ve renklere pek lafım yok, fakat o iletişim bölümü eminim seninde içine sinmemiştir.... Adamın okuyası gelmiyor :S
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-08-2007 #7
bence karma karaşık bir afiş.
ya görselliği feda edecektin ya yazıları sen ikisini de tercih etmemişsin. f1 otomobil hoş zaten afişi o kurtarıyor, neden daha belirgin olmadı ? ben beğenmedim açıkçası.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #8
eline sağlıktaaaaaaa kardeşim o arabanın üzerini yazı ile kapatmasaydın dah çok göze batardı çok güzel resimm ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #9
Burda çalışmayı yapan arkadaştan çok o kadar bilgiyi veren işverene ya da editöre de bişeyler söylemek lazım... Firma sahibi işi ben yaptırıyorum, parasını da ben veriyorum diye ne kadar yazı varsa gerekli gereksiz yazılmasını istiyo. Aslında şunu bilmeliler ki ne kadar yazı olursa karmaşıklık o kadar çok olur ve anımsama zor olur... Burdaki çalışmada yukarda yazdıklarımı görüyorum. En alttaki iletişim bilgileri daha düzenli yapılabilirdi... Tipografi kullanımına daha çok dikkat etmelisin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-08-2007 #10
afisin genelinde bi karmasiklik söz konusu bahtinur arkadasima katiliyorum araba görseli hakkaten güzel ama yazilar cok bogmus en azindan afiste bi rahatlik saglanmasi için ordaki yazilar küçük kullanilabilirdi afisin alt kismi biraz daha düzenli olabilirdi sanki basarilar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hidromobil afis