High School Musical 3

Sinema & Tiyatro - High School Musical 3 ...

High School Musical 3

High School Musical 3

Alt 05-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

High School Musical 3

imdb puanı :
3.3/10
Yapım :
2008, ABD
Tür :
Dans / Dram / Komedi / Müzikal / Romantik / Gençlik
Yönetmen :
Kenny Ortega
Senaryo :
Peter Barsocchini, Peter Barsocchini (Kitap)
Oyuncular :
Zac Efron, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Vanessa Anne Hudgens, Lucas Grabeel, Monique Coleman, Bart Johnson, Leslie Wing, Alyson Reed, Jessica Tuck, Kaycee Stroh, Olesya Rulin, Ryne Sanborn, Chris Warren Jr., Robert Curtis Brown, Justin Martin, Matt Prokop, Jemma Mckenzie-brown, David Reivers, Joey Miyashima, Socorro Herrera, Yolanda Wood, Stan Ellsworth, Dave Fox, Jeremy Banks, Tara Starling, Manly Ortega, Ben Naccarato, Bayli Baker, Deuandra T. Brown, Shawn Carter, Beau Dunn, Max Ehrich, Joe Manuel Gallegos Jr., Gavin Hetherington, Toiya Leatherwood, Tia Robinson
Yapımcı :
Kenny Ortega, Bill Borden, Barry Rosenbush, Don Schain
Görüntü Yönetmeni :
Daniel Aranyó
Müzik :
David Lawrence, Zac Efron, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Vanessa Anne Hudgens, Lucas Grabeel, Monique Coleman
Dağıtım :
UIP Filmcilik
Süre :
1 saat, 40 dk.
Gösterim Tarihi :
14 Kasım 2008

Filmden Kareler:

High School Musical 3High School Musical 3

High School Musical 3

Lise son sınıf öğrencisi olan Troy ile Gabriella üniversite hayalleri kurmaktadır. Ancak üniversiteyi farklı kentlerde okuyacakları için aşklarının geleceği tehlikeye düşer. Birbirlerinden ayrılacak olmaları gerçeği ile yüz yüze kalırlar. Kendi deneyimlerini, gelecek umutları ve endişelerini yansıtan seçkin bir müzikal sahneye koyarlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
high, musical, school

« Saw IV | Mustafa »