HighRide

Afiş Tasarımı - HighRide ...

HighRide
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

HighRide

Alt 05-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

7 saat pc başında oturmanın sonucu... (Aslında bo konuyu geçen gün açmıştım ama forumdaki bi sorundan dolayı, o sorun halledilirken benim konuda arada kaynamış.Tekrar açtım...)

HighRide
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bütünde bakıldığında cuk oturmuş gibi gözükmesine rağmen, aşırı öge kullanılması nedeniyle görüntü kirliliği oluşmuş, algıda zorluk var. Ama ambiansını güzel bulduğumu söyleyebilirim. Renk kullanımın başarılı, yeşil-turuncu varyasyonunu siyahla çok güzel bütünleştirmişsin. Ha bu arada simetriyi bir denge sistemi olarak seçmekten yavaş yavaş vazgeç, yada alışkanlık haline getirmemeye çalış. (sağda ve solda yer alan turuncu ziller)

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 06-09-2007 #3
yorum için çok teşekkürler hocam.Şimdiye kadar aldığım en iyi yorum olduğunu itiraf etmeliyim.Profesyonel tasarımcılar genelde sadelikten yanadır, sizinde imzanızda belirttiğiniz gibi "grafik ayrıntılardan arındırma sanatıdır" ama sanırım benim tarzım böyle karışıl ve ucuk şeyler yapmak. ünüversitedeykende hocalarım simetriye fazla yanaşma diyorlardı. ama neden bilmiyorum bana simetri bazen çok çekici geliyor. bunu yenemiyorum. aşırı öge kullandığımın farkındayım, sanırım kendimi fazla kaptırmışım HighRide benimde bu çalışmamda en beğendimğim olay dediğiniz gibi renk uyumu.bundan 1 yıl öncesine kadar renk konusunda ciddi sorunlarım vardı.artık kendimde görüyorumki bu sorunumu çözmeye başladım.yavaş yavaş belirtiğiniz diğer sorunlarımıda çözüme kavuşturacağıma inanıyorum. ama sanmıyorum ki uçuk çalışmalar yapmaktan vazgeçeyim HighRide diğer yayınlıyacağım çalışmalarımada bilhassa sizin yorumlarınızı bekliyor olacağım. tekrar teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
izgemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izgemm

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2007 #4
Genelde başarılı bir çalışma. Renkleri beğendim uyumu güzel yakalamışsın. Çok dağınık kısım gövdedeki ve koldaki kopardığın parçalar, onlar yerli yerinde kalsaydı inan daha estetik dururdu gözü yoruyor, onun dışında kompozisyon güzel, yalnız yazı kısmı eksik ya da isteyerek yazmamışsın sanırım. Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
0510 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0510

Grafiker / Gaziantep

Alt 23-10-2007 #5
hoş ve ilginç
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 04-08-2008 #6
vallahi ne diyeyim. 7 saatlik zaman dilimine yazık olmuş. çok karışık bir tasarım. çalışmalarındavbaşarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2008 #7
Sanırım karışık olması 7 saatlik zamana değmez demek istedin. Az zamanda mümkün olduğu kadar sade birşey yapmak mı doğru oluyor? Doğru mu anladım?
Bu mesajdan alıntı yap
pebblle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pebblle

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2008 #8
bence çok güzel olmuş eline sağlık HighRide
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2008 #9
Tebrikler. Elinize saglik. Cahit hocama objeler ile ilgili katilmiyorum. Dikkat cok kolay bir sekilde adama gidebiliyor ve yeterli sure orada kalabiliyor. Fakat davuldaki simetri konusunda hakli bence
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2008 #10
Bikaç aydır şunu düşünüyorum. Simetri insanları neden rahatsız ediyor? Etrafıma bakınca, gezegenimize bakınca hatta ve hatta evrene bakınca her şey bir simetri. Herbir canlı her bir obje kendi içinde bir simetri.Simetri kadar doğal bir şey yok.Sizde bir dikkat edin. Neredeyse herşey bir simetri. Bu yüzden yanlış nerde hala anlamıyorum. Simetri evrenin yaratılışında var. Şunu farkettimki bu yüzden simetriyi seviyorum. Sizlerinde bu konudaki görüşlerinizi almak isterim ama. Simetriye neden karşısınız? Onda sizi rahatsız eden şey ne? Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
highride

Kapat
Şifremi Unuttum?