hikaye kitaplarım...

İllüstrasyon Çalışmaları - hikaye kitaplarım... ...

hikaye kitaplarım...
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

hikaye kitaplarım...

Alt 07-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hikaye kitaplarım... hikaye kitaplarım... hikaye kitaplarım... hikaye kitaplarım... hikaye kitaplarım...

Yds yayıncılıktan çıkan bu seri henüz basılmış olup, dumanı üstünde, taze tazedir ve çok yakında kitap marketlerde satışa sunulacaktır. Kitap içi toplam 11 adet resim bulunmaktadır.. Çocuklara ingilizce öğretim amaçlı oluşturulmuş bir seridir.. Seviyesi 5. sınıftır. hikaye kitaplarım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerinize sağlık. Yalnız "Food and Fun!" yazan kitapta atların olması çok güldürdü beni; çiftlik görüntüsü ama aklımda başka kıvılcımlar oluştuhikaye kitaplarım...
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-10-2008 #3
Ellerinize sağlık. Yalnız "Food and Fun!" yazan kitapta atların olması çok güldürdü beni; çiftlik görüntüsü ama aklımda başka kıvılcımlar oluştuhikaye kitaplarım...
teşekkür ederim. o gördüğünüz at Tom'u (kapakta sarışın ve anlamsız yüz ifadeli çocuk hikaye kitaplarım... ) üzerinden atıp ayağının kırılmasına sebep oluyor. Kapaklarda genelde sayfa içi resimlerden birini beğenip koyuyorlar. Çok kısa sürede yaptığım çalışmalar olup hepsi corelde çizilmiştir. (anlayın ne çektiğimi :sadsmile: ) elde çizdiğim çalışmalarımı da daha sonra yüklerim. Yorumlarsanız da sevinirim hikaye kitaplarım...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #4
çektiğinize değmiş bence. ellerinize sağlık yeniden.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 07-10-2008 #5
çok güzel olmuş kısa sürede yapmana rağmen
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-10-2008 #6
çok güzel olmuş kısa sürede yapmana rağmen
teşekkür ederim fairylike hikaye kitaplarım... "zaman göreceli bir kavramdır" fikrinden yola çıkarak bu kalitede 55 adet resmi 2 ayda, uykusuz, aç, susuz bitirdim diyebilirim :sweating: corelde çiziyor olmak yormuştu sanırım. elde çok daha kısa sürede bitiyor tabi. Bugün amma da yazasım var böyle benim hikaye kitaplarım...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-12-2008 #7
yaşasınnn sonunda illustrasyon un ne olduğuna dair bir fikrim var. yada ben öyle zannediyorum ne bilim işte
Bu cocuklar kardeş değiller dimi? sarışın oğlanın genetiğiyle ilgili sakıncalar var :P
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-12-2008 #8
yaşasınnn sonunda illustrasyon un ne olduğuna dair bir fikrim var. yada ben öyle zannediyorum ne bilim işte
Bu cocuklar kardeş değiller dimi? sarışın oğlanın genetiğiyle ilgili sakıncalar var :P
hikaye kitaplarım... sadece ikisi kardeş.. esmer kız ispanyol ve sarışın çocuk ingiliz.. kalanları da türk..
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-12-2008 #9
Bu kadar az bir zamanda bunların çıkması güzel...Elinize sağlık, hoş çalışmalar olmuş.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 19-12-2008 #10
Tebrik ederim, güzel görünüyor, yalnız büyük boylarını görmek için 2-3 kere denedim , göremedim.Sadece benmi göremiyorum yoksa büyük boyları gözükmüyormu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hikaye, kitaplarim, kitaplarım