HipHop Party Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - HipHop Party Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar...

Alt 18-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 18-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım çalışman güzel.aslında ben hiç eleştirilmeyi sevmem ama sen bunu buraya koyduğuna göre iyi yada kötü eleştiriye açıksın.sana tavsiytem bu hiphop organizasyonuyla ilgili bir afiş olduğu için daha hareketli bol renkler ve insan motiflerine yer vermen uygun olurdu.çünkü çalışman sanki bir yerin inşaat alanı olduğu izlenimi vermiş.ama bu çalışma daha farklı şeylerde kullanılması daha iyi olurdu.hip hap deyince gözüne gelen renkleri düşün birde çalışmana bak başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
RYUDORF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RYUDORF(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2007 #3
arkadaşım çalışman güzel.aslında ben hiç eleştirilmeyi sevmem ama sen bunu buraya koyduğuna göre iyi yada kötü eleştiriye açıksın.sana tavsiytem bu hiphop organizasyonuyla ilgili bir afiş olduğu için daha hareketli bol renkler ve insan motiflerine yer vermen uygun olurdu.çünkü çalışman sanki bir yerin inşaat alanı olduğu izlenimi vermiş.ama bu çalışma daha farklı şeylerde kullanılması daha iyi olurdu.hip hap deyince gözüne gelen renkleri düşün birde çalışmana bak başarılar
resme baktım baktım bi tuhaflık var dedim. sonra bu yazıyı okudum.. %100 katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2007 #4
Çok karışık, hiçbirşey anlaşılmıyor. Yolda görsem 1 saniyeden fazla bakmam ve önce ne olduğunu anlamaya çalışırım, bu da 1 saniye için ne kadar kolay olur ki?
Bu mesajdan alıntı yap
reklamciagbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamciagbi

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2007 #5
Hiphop parti başlığı olmasa izmirde bir yerel radyonun program tanıtımı diyebilirdim. Kısaca afiş kendini anlatmıyor. Vinç yerine bir dj kabini sanki daha iyi olurdu. Benim yıllar evvel bir ustam vardı o zamanlar bu işler elle çiziliyor elma resmi çizer sonrada çocuklar bakın bu armut olmuşmu derdi... hep beraber yahu bu elma dediğimizde amacına ulaşmış olmanın mutluluğu içinde pis pis gülerdi. Tavsiyem yaptığın işleri çevrendekilere sorman bu neye benziyor diye... Sevgilerimle
Bu mesajdan alıntı yap
mmmpower isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmmpower(33)

Grafiker / Adıyaman

Alt 22-10-2007 #6
cd kapagına benzıyor başlıgı bıraz buyuk tutmalı ve arkadaslarında dedıgı gıbı bıraz heyecan katmalısın, konsept olarak ıyı dusunulmus fakat uygulama yetersiz.

basarılarının devamını dılerım.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 22-10-2007 #7
Hiphop parti başlığı olmasa izmirde bir yerel radyonun program tanıtımı diyebilirdim. Kısaca afiş kendini anlatmıyor. Vinç yerine bir dj kabini sanki daha iyi olurdu. Benim yıllar evvel bir ustam vardı o zamanlar bu işler elle çiziliyor elma resmi çizer sonrada çocuklar bakın bu armut olmuşmu derdi... hep beraber yahu bu elma dediğimizde amacına ulaşmış olmanın mutluluğu içinde pis pis gülerdi. Tavsiyem yaptığın işleri çevrendekilere sorman bu neye benziyor diye... Sevgilerimle
evet iyi tespit katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
0510 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0510

Grafiker / Gaziantep

Alt 23-10-2007 #8
karışık ama düşünce güzel birazda renklerle oynanırsa problrm yok
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-10-2007 #9
Kullandığın Fonu Değiştirmelisin HipHopla Alakalı Bişeyler Koyabilirsin dans Eden insan Figürleri gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
ajanskenan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajanskenan

Grafiker / Ordu

Alt 29-07-2008 #10
burada ki, hiçbir insan resim ve grafik tasarımı almadan nasıl bu kdar rahat konusabiliyorlar
ben burada renkelrin insanlarda bıraktığı psikolojiyle birsey tasarlayıp sizin kolpa fikirlerinize bırakamam ilk önce gidin de programı kullnmayı bilen birilerinden azcık birseyler öğrenin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
rap