Hisar Market İnsert Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Hisar Market İnsert Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum... Ürünlerin % 85 i bana aittir kendi çekimlerimdir. herkese iyi çalışmalar....

ROLLSS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ROLLSS

Grafiker / Manisa

Alt 03-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum...
Ürünlerin % 85 i bana aittir kendi çekimlerimdir.
herkese iyi çalışmalar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 03-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok karışık duruyor.Ürün fotoğraflarını daha düzenli yerleştirmelisiniz.Ayrıca gri ve fıstık yeşili uyumsuz durmuş bence.emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ROLLSS

Grafiker / Manisa

Alt 04-10-2009 #3
Çok karışık duruyor.Ürün fotoğraflarını daha düzenli yerleştirmelisiniz.Ayrıca gri ve fıstık yeşili uyumsuz durmuş bence.emeğinize sağlık.
Normalde A3 boyutunda burada küçük olduğu için öyle görünüyo olabilir birde inserte koymamı istedikleri ürünler normalden çoktu anca en düzenli bu şekil çıktı yorumun için teşekkürler. ayrıca gri kullanmadım çalışmada :smile: üstteki yazıya diyorsan çalışmanın adını belirmek için koydum onu
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-10-2009 #4
Kapaktaki davulcu abimiz avazı çıktığı kadar bağırıyor ama ağzından çıkanlar bulut bulut olmayacaktı, o aklından geçenleri vermek için kullanılmaz mı karikatürlerde, hatta ben ilk bakışta ağzından duman çıkıyor sandım. Hisar Market İnsert Tasarımı O yeşil rengin tonu da çok soluk görünüyor, çiçek de kendi içinde güzel ama orda iyi mi emin olamadım. Bir de her fiyatın altında marketin adının geçmesi sayfayı iyice kalabalık gösteriyor gibi geldi bana.
Bu mesajdan alıntı yap

ROLLSS

Grafiker / Manisa

Alt 04-10-2009 #5
Kapaktaki davulcu abimiz avazı çıktığı kadar bağırıyor ama ağzından çıkanlar bulut bulut olmayacaktı, o aklından geçenleri vermek için kullanılmaz mı karikatürlerde, hatta ben ilk bakışta ağzından duman çıkıyor sandım. Hisar Market İnsert Tasarımı O yeşil rengin tonu da çok soluk görünüyor, çiçek de kendi içinde güzel ama orda iyi mi emin olamadım. Bir de her fiyatın altında marketin adının geçmesi sayfayı iyice kalabalık gösteriyor gibi geldi bana.
resme dikkatlice bak baloncuklar ağızdan çıkıyor biraz karikatür bilgin olsaydı bu şekilde yazmazdın baloncuklar kafadan yukarı doğru giderse düşünce olurdu değil mi.
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-10-2009 #6
Ben karikatür okumayı çok severim, demek istediğim o şekilde bağıran birinin ağzından bulut mu çıkmalı, keskin çizgilerle verilmesi gerekmiyor muydu.
Bu mesajdan alıntı yap

ROLLSS

Grafiker / Manisa

Alt 04-10-2009 #7
Ben karikatür okumayı çok severim, demek istediğim o şekilde bağıran birinin ağzından bulut mu çıkmalı, keskin çizgilerle verilmesi gerekmiyor muydu.
onu mu demek istedin sen bu şekilde bulutla uyumlu olsun diye yapmıştım dediğin şekildede olabilirdi tabi
Bu mesajdan alıntı yap