Hisar Peyzaj Totem Sunum

3D Studio Max - Hisar Peyzaj Totem Sunum ...

Hisar Peyzaj Totem Sunum
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Hisar Peyzaj Totem Sunum

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Vray render + Photosop
Render Süresi: 2dk
Çalışmada 2 adet vray ligt kullanılmıştır.
Hisar Peyzaj Totem Sunum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 09-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla çok güzel bir çalışma oldu, Mustafa... tebirkler... aşağıda olan saksıya bayıldımHisar Peyzaj Totem Sunum

emeğine sağılık
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 09-06-2009 #3
hımm ne desem ne desm değişik bi çalışma olmuş...ilk kez böle bi totem görüyorum...ama gerçektede olması güzel olurdu sanırım... güzel görüneceğinden eminim..ellerine sağlık arkadaşım...yarım bıraktığın diğer çalışmalarıda görmek isteriz...Hisar Peyzaj Totem Sunum buradan yazarsam belkim bitirirsin ...
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 10-06-2009 #4
valla çok güzel bir çalışma oldu, Mustafa... tebirkler... aşağıda olan saksıya bayıldımHisar Peyzaj Totem Sunum
emeğine sağılık
Teşekkürler Kasta, aslında bir iki saksı daha koymayı düşünüyordum ama botanik bahçesi gibi olur diye vazgeçtimHisar Peyzaj Totem Sunum

hımm ne desem ne desm değişik bi çalışma olmuş...ilk kez böle bi totem görüyorum...ama gerçektede olması güzel olurdu sanırım... güzel görüneceğinden eminim..ellerine sağlık arkadaşım...yarım bıraktığın diğer çalışmalarıda görmek isteriz...Hisar Peyzaj Totem Sunum buradan yazarsam belkim bitirirsin ...
Merak etmE Zucker, gerçektede olacak yakında Hisar Peyzaj Totem Sunum
Benim hayatımda başlayıpta yarım bıraktığım hiçbirşey olmaz, onlarıda elbet bir gün tamamlarımHisar Peyzaj Totem Sunum
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
gulum352 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulum352

Grafiker / Kayseri

Alt 10-06-2009 #5
guzel calısma saksılıklarda hos olmus yanlarda basarılar Hisar Peyzaj Totem Sunum
Bu mesajdan alıntı yap