Hız Afişim

Afiş Tasarımı - Hız Afişim ...

Hız Afişim
nazgo42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nazgo42

Fotoğrafçı / Bilecik

Dosya22

Hız Afişim

Alt 24-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ilk afiş çalışmam ve trafikteki hız ile alakalı birşey yaptım yorumlarınızı bekliyorum lütfen....

Hız Afişim

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmetfatihsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetfatihsari

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazılar çok sade olmuş ve resimler de gerçek vurgu yok galiba araba merzar ilk defa görüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
FUNDA FN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FUNDA FN

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2011 #3
benim kendimce fikrim mezar kullanılmamalı..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2011 #4
İbrahim oğlu mustafa Aktosun Hız yaptığı için mi vefat etmiştir? Kullandığınız görseller elbetteki bilgilendirme ve bilinçlendirmek için fakat olaki sizin gibi bir meslektaşımız çıkıp sizin yaşayan tanıdıklarınızı veya vefat etmişleri bir şekilde çalışmalarında kullansa neler düşünürdünüz? İnce ayrıntı ama işimiz inceliklerle dolu...

Çalışmada görsellerdeki çözünürlüklerde problemler var. Bunlardan doğan renk uyumsuzlukları ve en önemliside yazının sonunda sen afişte herkesi bilgilendirirken yaptığın nnnnn... var Hız Afişim Uyarırım ama yaparım mı bu şimdi?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2011 #5
İbrahim oğlu mustafa Aktosun Hız yaptığı için mi vefat etmiştir? Kullandığınız görseller elbetteki bilgilendirme ve bilinçlendirmek için fakat olaki sizin gibi bir meslektaşımız çıkıp sizin yaşayan tanıdıklarınızı veya vefat etmişleri bir şekilde çalışmalarında kullansa neler düşünürdünüz? İnce ayrıntı ama işimiz inceliklerle dolu...

Çalışmada görsellerdeki çözünürlüklerde problemler var. Bunlardan doğan renk uyumsuzlukları ve en önemliside yazının sonunda sen afişte herkesi bilgilendirirken yaptığın nnnnn... var Hız Afişim Uyarırım ama yaparım mı bu şimdi?
Bu mesajdan alıntı yap

nazgo42

Fotoğrafçı / Bilecik

Alt 24-12-2011 #6
yorumlarınız için tşk ederim öncelikle internetten bula bildiğim metaryeller bunlar ve o araba mezarı gerçek bir kaza sonucunda varlıklı bir ailenin cocuğu olan ve çocuk araba hastasıymış benim vurugulamak istedeğim genelde genç arkadaşlarımızın hızlı giden arabaları hasretle bakmaları ondan dolayı mezarlı araba kullandım ama asıl vurgulamak istediğim benim hızla giderek daha önce varacağımızı sanamak yani sence yazı fontları nasıl olmalı ve renk uyu demişsin bu bu renk uyu nasıl çözebilirim
Bu mesajdan alıntı yap

nazgo42

Fotoğrafçı / Bilecik

Alt 24-12-2011 #7
yorumlarınız için tşk ederim öncelikle internetten bula bildiğim metaryeller bunlar ve o araba mezarı gerçek bir kaza sonucunda varlıklı bir ailenin cocuğu olan ve çocuk araba hastasıymış benim vurugulamak istedeğim genelde genç arkadaşlarımızın hızlı giden arabaları hasretle bakmaları ondan dolayı mezarlı araba kullandım ama asıl vurgulamak istediğim benim hızla giderek daha önce varacağımızı sanamak yani sence yazı fontları nasıl olmalı ve renk uyu demişsin bu bu renk uyu nasıl çözebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
gitarist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gitarist(29)

Grafiker / Antalya

Alt 25-12-2011 #8
dostum yeni baslamıssın basarıların devamını dilerim oncelikle biz bu ise basladıgımızda biz de bu sekilde idik oncelikle canını sıkma hicbirsey için mesela bu calısma üzerinde degisiklik yap biraz resimlerin etrafına biraz golge ver koyu zemin üzerinde kırmızı renk cok sırıtmıs kırmızı yerine beyaz kulllanabilirsin yada kırmızı üzerine beyaz kontur atabilirsin bu sekilde düzenleme yapıp paylas birde istersen takıldıgın noktalarda msj atarsan elimizden geldigince yardımcı olmaya calısırz...
Bu mesajdan alıntı yap

nazgo42

Fotoğrafçı / Bilecik

Alt 25-12-2011 #9
tsk ederim kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2011 #10
Alttaki iki fotoğrafı kaldır onun yerine üstte kullandığın göstereyi ana resim yap , afişin en altında yukarı doğru transparan geçiş ver ve yazılaraı ortaya yaz.Şimdilik elindeki materyaller ile bu deişiklikleri yaparsan bence daha sade ve etkileyici olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları