hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D ...

ples isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ples

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya23

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

her türlü eleştiriye açığım hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D arka planın boş olması hocanın isteğiydi.

[IMG]hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocana hiç kızma hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D
Bu arada şu görsellerin üstünde çıkan saçma reklamıda kaldırsalar diyorum zaten her yer reklam..
Bu mesajdan alıntı yap

ples

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-07-2011 #3
Hocana hiç kızma hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D
Bu arada şu görsellerin üstünde çıkan saçma reklamıda kaldırsalar diyorum zaten her yer reklam..

kızmadım zaten hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D nasıl daha iyi bir iş ortaya koyabileceğimi'de söylersen sevinirim hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2011 #4
Bence biraz araştırmalısın, örnek almalısın yani birebir değilde fikir yaratmak açısından diğer şiir kitaplarının kapaklarına bak kafanda bi tasarım oluşacaktır. Gözü yormadan daha sade şeyler oluştur. Çok farklı Font'lar kullanma
Bu mesajdan alıntı yap

ples

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 09-07-2011 #5
Bence biraz araştırmalısın, örnek almalısın yani birebir değilde fikir yaratmak açısından diğer şiir kitaplarının kapaklarına bak kafanda bi tasarım oluşacaktır. Gözü yormadan daha sade şeyler oluştur. Çok farklı Font'lar kullanma
hocanın kendi isteğiydi karışık olması grafik tasarım bölümünde okuyan yeğeni yapmış birtane onu bastı hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D verdiğin bilgiler içinde teşekkürler bundan sonra bi işe araştırıp başlarım hocanın basmadığı şiir kitabı kapak tasarımım :D
Bu mesajdan alıntı yap