Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul ...

kmgrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kmgrup

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

HOLDİNG BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK GRAFİKER

Program/Seviye: Bünyemizde bulunan 15 tane farklı internet sitesinin güncellemelerini yaparak veri girişini sağlayacak, resim düzenlemeleri ve flash animasyonlarını yapacak ( swishmax 'le bile yapabilir. ) veri giriş personeli alınacaktır.

1000 TL MAAŞ + SİGORTA+ YOL+YEMEK

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Holding bünyesinde bulunan sitelerimizin görsel düzenlemelerini yaparak genelde veri girişi yapacak personeller alınacaktır.

E-posta:

Telefon: 0553 246 65 55
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul - Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul ya da Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul | Holding Bünyesinde Çalışacak Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
nich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nich

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2011 #3
Mail attım
Bu mesajdan alıntı yap