Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbul ...

Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbul
mustafanl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafanl

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 04-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin uretim ortakligi

İşin teslim alınacağı şehir: Hollanda

Maliyet: Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin Istanbulda baskili siparislerimizin temini konusunda calisabilecegimiz uretim ortagi ariyoruz.

ilgilenen arkadaslar lutfen mail gondersinler.

Saygilarimla

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1-3 hafta

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Hollandada faliyet gostermekte olan  reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbulHollandada faliyet gostermekte olan  reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbulHollandada faliyet gostermekte olan  reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbulHollandada faliyet gostermekte olan  reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Güzel tesadūf...

Alt 05-01-2014 #3
Merhabalar, biz istanbulda ikametgah eden bir reklam firmasiyiz.reklam panolarindan dijital baski alanina kadar bir cok alanda faliyet gostermekteyiz.....ayrica amsterdam da da devamli calistigimiz ikinci bir copy print ve reklam isleri yapan bir akraba firmamiz da var...dijital baski ve reklam panolari konusunda ve diger alanlarda elimizden geldigimizce yardimci oluruz....ayrica amsterdam da uygulama islerinizi sorunsuz yapicak bir kardesimizde var...ozelden irtibata gecebiliriz..... iyi calismalar...
capuela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

capuela(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 13-01-2014 #4
İlgili Tarafınıza Mail Attım Kargı Reklam
İyi çalışmalar.
arslannaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arslannaci

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2014 #5
maillere cevap vermediğine göre ilan inandırıcı değil.