Horizontal menu psd dosyası hakkında?

Photoshop - Horizontal menu psd dosyası hakkında? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar google da ve sitede iyice arama yaptım.Ama aşağıdaki siteden indirdiğim menuleri sitemde nasıl kullanıcağımı bulamadım.Photoshop bilgim yok denecek kadar az.Nasıl bi yol izlemem gerek?Bu menuleri nasıl sitemde ...

crazzybaron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazzybaron

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar google da ve sitede iyice arama yaptım.Ama aşağıdaki siteden indirdiğim menuleri sitemde nasıl kullanıcağımı bulamadım.Photoshop bilgim yok denecek kadar az.Nasıl bi yol izlemem gerek?Bu menuleri nasıl sitemde kullanıcak hale getiricem.Efektler falan nasıl çalışıcak anlamadım yardımcı olur musunuz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar google da ve sitede iyice arama yaptım.Ama aşağıdaki siteden indirdiğim menuleri sitemde nasıl kullanıcağımı bulamadım.Photoshop bilgim yok denecek kadar az.Nasıl bi yol izlemem gerek?Bu menuleri nasıl sitemde kullanıcak hale getiricem.Efektler falan nasıl çalışıcak anlamadım yardımcı olur musunuz?

Program bilginiz yok denecek kadar az ise anlatmakla çözüm bulunacak gibi gözükmüyor, sizin için en iyisi çalışmayı ücreti karşılığında bir bilene yaptırmak.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
crazzybaron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazzybaron

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-01-2013 #3
program bilgim yok demedim photoshop bilgim az dedim.Ayrıca ben kendim için değil çalıştığım şirket için yazıyorum siteyi.Sadece web tasarım kısmım kötü kodda sorun yok.
Bu mesajdan alıntı yap