Hoş mu geldim?

Hoşgeldiniz - Hoş mu geldim? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Sanıyorum aranızda en çömez ben olacağım. Grafikerliğin sadece adını biliyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum. Dilerim sitenizin yardımı dokunur....

Hoş mu geldim?

Hoş mu geldim?

Alt 12-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Sanıyorum aranızda en çömez ben olacağım. Grafikerliğin sadece adını biliyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum. Dilerim sitenizin yardımı dokunur. Hoş mu geldim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 12-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoşgeldin o zaman yolun en başındasın.Umarım isteklerine kavuşursun iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-12-2008 #3
Merhaba,

Sanıyorum aranızda en çömez ben olacağım. Grafikerliğin sadece adını biliyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum. Dilerim sitenizin yardımı dokunur. Hoş mu geldim?
"Hoş mu geldim" Bilemiyoruz bunu zamanla sen göstereceksin.

Grafik tasarım konusunda ben, yönetimdeki diğer arkadaşlarım ve tüm üyeler bu konularda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsin.

Fakat bu konuda detaylı bilgiyi en güzel şekilde öğrenimini görerek alacağından da emin olmanı isterim.

En başta bu işi sevmekte yetmiyor. Bu konularda yeteğin olduğunu görmen ve ispatlaman gerekiyor. Zira mesleğimiz son zamanlarda herkesin yapabileceği bir uğraş gibi algılansada işin içine girdikten sonra öyle olmadığını anlayan bir çok insan ile tanıştığımıda burada ifade etmek isterim.

Dışarıdan görüldüğü gibi kolay bir meslek değildir. Tabii, ileride eğer kartvizitinde "Grafik Tasarımcı" yazmasını istiyorsan önce eğitim...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-12-2008 #4
Hoş mu geldim? öncelikle moral için teşekkür ederim. Nerden başlıyacağımı bulduğum anda kurs ve fiyat araştırmasına giricem tabiki. Benim asıl istediğim oyum grafiği tasarlama. Bunun için nerden başlamam gerektiğini öğrenebilir miyim? Ve hangi kursları tavsiye edersiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-12-2008 #5
Hoş mu geldim? öncelikle moral için teşekkür ederim. Nerden başlıyacağımı bulduğum anda kurs ve fiyat araştırmasına giricem tabiki. Benim asıl istediğim oyum grafiği tasarlama. Bunun için nerden başlamam gerektiğini öğrenebilir miyim? Ve hangi kursları tavsiye edersiniz?
Kurslarda grafik tasarım malesef ki öğretilmiyor. Bahsettiğimiz kurslarda grafik tasarım yaparken kullanılan programların eğitimi veriliyor.

Eğer imkanınız varsa öncelikle üniversite bazında bu işin eğitimini almanız çok daha uygun olacaktır. İmkanınıoz yok ise iyi bir ustanın yanında da dikkat ve becerileriniz ile ilgili eğitimi de alabilirsiniz.

Fakat yukarıda da belirttiğim gibi kurslar sadece programları öğretiyorlar.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
geldim, hos