Hot Spot Action for Photoshop-Siyah-beyaz alanda Obje Renklendirme

Actions - Hot Spot Action for Photoshop-Siyah-beyaz alanda Obje Renklendirme Sponsorlu Bağlantılar Hot Spot Action for Photoshop Photoshop ATN | 12.2 MB Siyah-Beyaz resimlerde belirli alanları önplana çıkarmak için renklendirmenizi sağlar..Atn uzantılı dosyayı Adobe Photoshop programında Presests/Action klasörüne atmanız gerekir. ...

neo32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hot Spot Action for Photoshop
Photoshop ATN | 12.2 MB

Siyah-Beyaz resimlerde belirli alanları önplana çıkarmak için renklendirmenizi sağlar..Atn uzantılı dosyayı Adobe Photoshop programında Presests/Action klasörüne atmanız gerekir.

Filevice Download HSPSA rar
http://letitbit.net/download/35672.3e049a439933.../HSPSA.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 21-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu paylaşarak buna emek harcayan insanların tüm haklarını ihlal etmiş oldun belki kötü niyetli değil ama emek hırsızlığı oluyor malesef
Bu mesajdan alıntı yap
zerr6666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zerr6666

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2013 #3
biz bu konuda senin dediğin gibi bir mantık yürütsek bu ülkede photoshop ve bunun gibi programları bilen olmazdı.. programlar konusunda orta çagı yaşardık.. DEDİĞİN MANTIK YANLIŞ DEMİYORUM AMA DURUM BU..
Bu mesajdan alıntı yap
reko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reko

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-04-2013 #4
Ozaman burada paylaşılan vektörlerde emek hırsızlığınamı girmiş oluyor? ben hiç ihtiyaç duymadım ilerde duymacağım anlamına gelmez buradaki vektörlere ama ihtiyacı olan binlerce insan birbirinin işini görüyor. bence bunun adı yardımlaşmadır emek hırsızlığı değil.
Bu mesajdan alıntı yap
sergei isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sergei

Öğrenci (Grafik) / Hatay

Alt 22-07-2013 #5
Bi türlü kullanamadım. Yardımcı olabilcek var mı? Aşamalar nedir vs. Help dosyasından bişey anlamadım =(
Bu mesajdan alıntı yap