hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi

Diğerleri - hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi ...

hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 24-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

rapidshare vb sitelerdeki dosyalarınızı çok kısa bir süre içinde hotfile sitesinede yüklenebildiğini biliyormuydunuz: 102 mb bir dosya transferi yaklaşık 1 dakika sürüyor
RapidShare gibi dosya sunucularından dosyalarımı nasıl alabilirim?

hotfile sitesine girerek türkçe desteği mevcut ama ben illa ingilizce
kullanacağım derseniz remote uploada tıklıyoruz türkçe uzak yükleme daha sonra aşağıdaki işlemleri yapın

A. Dosyanıza ait URL’yi aşağıdaki gibi yazın: http://username:

Burada username: password RapidShare hesabınıza ait kullanıcı ve şifre bilgileridir

: işaretinden sonra p harfi geldiği için boşluk bırakmak zorunda kaldım arada boşluk yok bilginize sitemizde bitişik yazdığınız zaman şu çıktığı için arada boşluk bıraktım: hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi arada boşluk yok yani ayrıca diğer sitelerdeki dosyalarınızda yerinde kalıyor

RESİMLİ AÇIKLAMA:

uygulamada problem yaşayan arkadaşlar konuya cevap yazabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel uygulama, teşekkürler.hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler

Alt 24-07-2010 #3
Güzel uygulama, teşekkürler.hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi
iyi kullanımlar
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 28-07-2010 #4
evet arkadaşlar bilmeyenler açısından tekrar cevap yazıyorumki bilmeyen arkadaşlarda öğrensin rapidin yapmadığı bir olayı hotfile gerçekleştirmiş ve yükleme süresi gerçekten çok kısa neden derseniz direkt serverdan aldığı için yüksek hızda transfer yapıyor hotfile
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-07-2010 #5
Aaaah ah bir zamanlar beni ne hallere düşürdün hotfile şimdi mi akıllarına gelmiş. hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi

Teşekkürler Mustafa abi.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

evet akıllarında varmış yapmışlar

Alt 28-07-2010 #6
Aaaah ah bir zamanlar beni ne hallere düşürdün hotfile şimdi mi akıllarına gelmiş. hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi

Teşekkürler Mustafa abi.
ama süper olmuş değilmi
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-07-2010 #7
ama süper olmuş değilmi
Olmu tabi ki de ama zamanında hotfile sayesinde bir sürü paylaşımım çöpe gitti. hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 28-07-2010 #8
hotfiledan premium al linklerin ölmez devamlıda kalır ayrıca yeni bir uygulamada kazançlı çıkıyorsun maddi olarak
Bu mesajdan alıntı yap